• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Чек

Автор marianchornobay, Вересень 01, 2018, 10:57:43

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

marianchornobay

Добрий день, цікавить як налаштувати видачу чека, в мене стоїти принтер Xprint XP-360B, доприкладу я вибиваю 10 позицій, і принтер видає 1м лєнти. Якщо вибивати 1 позицію теж 1м (лєнти забагато), якщо вибивати 15позицій він видає 2м лєнти (лєнти забагато і вся форма чеку просто збивається, сума виходить з низу а шапка тікає в низ). Можна якось налаштувати щоб він видавав лєнти на ту кількість позицій яка потрібна?

admin

Цитата: marianchornobay від Вересень 01, 2018, 10:57:43
Добрий день, цікавить як налаштувати видачу чека, в мене стоїти принтер Xprint XP-360B, доприкладу я вибиваю 10 позицій, і принтер видає 1м лєнти. Якщо вибивати 1 позицію теж 1м (лєнти забагато), якщо вибивати 15позицій він видає 2м лєнти (лєнти забагато і вся форма чеку просто збивається, сума виходить з низу а шапка тікає в низ). Можна якось налаштувати щоб він видавав лєнти на ту кількість позицій яка потрібна?

Выберите верный шаблон для документа, при просмотре документа есть надпись Шаблон, выберите подходящий шаблон для вашего принтера. Если работаете через Окно кассира, шаблон можно выбрать и распечатать через меню Архив документов : Окно кассира : Просмотреть.

marianchornobay

Я розумію, я вже все то налаштував, не можна якось автоматично налаштувати, щоб видавало стільки лєнти скільки треба.Під 1 позицію, під 20, під 100 автоматично. Постійно міняти це не варіант.

admin

Цитата: marianchornobay від Вересень 03, 2018, 13:17:01
Я розумію, я вже все то налаштував, не можна якось автоматично налаштувати, щоб видавало стільки лєнти скільки треба.Під 1 позицію, під 20, під 100 автоматично. Постійно міняти це не варіант.

Ваш принтер должен обрезать ленту после окончания чека, почему он это не делает по-умолчанию, не знаем. Надо "поиграться" с настройками самого принтера и возможно с параметрами страницы в Дизайнере бланков.