• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Вікно касира і товари в мінус

Автор Petryk, Липень 13, 2017, 21:01:42

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

Petryk

Дуже хочеться побачити в вікні касира попередження на товар який продається в мінус, або хоча б можна було виділити другим кольором, щоб касир теж звертав увагу на те що він продає......

ludmila_r

Цитата: Petryk від Липень 13, 2017, 21:01:42
Дуже хочеться побачити в вікні касира попередження на товар який продається в мінус, або хоча б можна було виділити другим кольором, щоб касир теж звертав увагу на те що він продає......
Зачем чтоб.продавец видел что у него лишний товар и продавал его мимо кассы.Вы сделаете кассирам мидвежью услугу.По мне то наоборот пусть продают в минус.Если есть лишний товар,значит вы гдето пропустили накладную.

robson

В мене коли є лишній в наявності товар, то у вікні касира не проводиться і не попереджує, що закінчився.
Можна так зробити щоб він в мінус йшов по наявності?

HumanKM

звичайно
опції - параметри - вікно касира
показувати нульові залишки
вайбер 050-557-46-26

robson

Це ясно! Але тоді продавець баче, що товар лишній і може собі "підмутити". Я так хочу щоб продавець продавав і не знав чи товар лишній чи ні.

Simplet

#5
Цитата: robson від Червень 17, 2023, 15:06:15Це ясно! Але тоді продавець баче, що товар лишній і може собі "підмутити". Я так хочу щоб продавець продавав і не знав чи товар лишній чи ні.
тоді Вам необхідно зробити так:
Опціі--> Права користувачів --> Касир (тут вибираєте імя Вашого користувача)
Знизу натискаєте "Редагування"  і переходите до віконечка "Загальні права"  - там знаходите "Виписувати товар в мінус" ставите галку і тиснете "Запамятати"
" Simplet "

Simplet

#6
проте щоб не було потім ще більшого пересорту ( щоб не напродавали в мінус занадто багато)
такі ситуації мають  і плюси і мінуси
" Simplet "