• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Перевірка бази даних

Автор molotokk, Квітень 11, 2017, 12:47:43

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

molotokk

На новому компі поставив сервер і клієнт Укрсклада, відновив резерв своєї бази. потім натискаю "Перевірка бази даних", але викидає наступну помилку:
DataM.Validate:
Connection error.
Bad parameters on attach or create database.
Secondary server attachments cannot validate databases.
І пише, що до програми (сервера) підключені ще якісь клієнти, хоча я сиджу в програмі на тому ж компі що й стоїть сервер і крім мене більш ніхто не підключений.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Квітень 11, 2017, 12:47:43
На новому компі поставив сервер і клієнт Укрсклада, відновив резерв своєї бази. потім натискаю "Перевірка бази даних", але викидає наступну помилку:
DataM.Validate:
Connection error.
Bad parameters on attach or create database.
Secondary server attachments cannot validate databases.
І пише, що до програми (сервера) підключені ще якісь клієнти, хоча я сиджу в програмі на тому ж компі що й стоїть сервер і крім мене більш ніхто не підключений.

У вас локальная или сетевая версия? Если локальная, то такого вообще не могло написать, а если сетевая, тогда зачем вам сетевая? А скорее всего сетевая нужна для синхронизации с МА или OpenCart или еще для чего, перезагрузите компьютер и сразу зайдите в проверку базы.