• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Що додано чи виправлено в 7.50.1?

Автор HumanKM, Жовтень 04, 2021, 14:12:50

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

HumanKM

Тільки перевів пачку клієнтів на 7.50
Поясніть які зміни в 7.50.1, щоб я розумів, чи варто бігти і по новій оновлювати клієнтські пк
вайбер 050-557-46-26

DILEMMA

Цитата: HumanKM від Жовтень 04, 2021, 14:12:50
Тільки перевів пачку клієнтів на 7.50
Поясніть які зміни в 7.50.1, щоб я розумів, чи варто бігти і по новій оновлювати клієнтські пк
https://www.ukrsklad.com/

сразу на главном экране все прописано
Бизнесом занимается тот - кому нечего сдать в аренду.

HumanKM

Де прописано що  є такого в 7.50.1, чого не було в 7.50 ???

В новинах 7.50.1 немає взагалі
вайбер 050-557-46-26

admin

Цитата: HumanKM від Жовтень 04, 2021, 14:12:50
Тільки перевів пачку клієнтів на 7.50
Поясніть які зміни в 7.50.1, щоб я розумів, чи варто бігти і по новій оновлювати клієнтські пк

В програмі, меню Допомога : Перевірити версію програми (фото у додатку).

Також, актуальний Changelog завжди можна подивитись напряму з сайту:
https://www.ukrsklad.com/files/auto_update/ChangesU.txt

HumanKM

УкрСклад 7.50.1 (01.10.2021)
--------------------------------------------------------
- У параметри програми додана опція "Друкувати штрих-код виробника" для розділу "Фіскальний друк".

УкрСклад 7.50 (27.09.2021)
--------------------------------------------------------
- Додано можливість виписки декількох Штрих-кодів акцизної марки для одного товару у Вікні касира, Видатковій накладній та Накладній на повернення (від клієнта), поєднання клавіш Ctrl+F5.
- Додано поле "Постачальник" (розширення "ID останнього постачальника") в довідник Товарів і в багаторядкові (рахунок, накладна і т.п.) документи.
- Додана можливість встановити заборону в Параметрах на певні одиниці виміру, які не можна продавати дрібно, тільки цілим числом.
- Додано: під час редагування багаторядкового документа (рахунок, накладна і т.п.), якщо відкрити довідник Клієнтів, автоматично встановлюється курсор на обраного Клієнта.
- Доопрацьовано форма попереднього перегляду збережених документів у форматі fp3 (проблеми з масштабуванням + клавіша швидкого доступу Ctrl+P).
- У параметри програми додана опція "Режим налагодження" - включати тільки на прохання підтримки.
- Виправлено: акцизний товар не відображався коректно в документі "Накладна на повернення (від клієнта)".
- Виправлено помилку "cashier is not registered" під час роботи з Прямим драйвером для РРО, з'являлася після Z-звіту.
- Виправлені проблеми зі збереженням формату таблиць в довіднику Клієнтів для різних груп контрагентів: Клієнти, Постачальники, Співробітники.
- Виправлені проблеми з масштабуванням у вікні "Націнки на товар".
- Оновлено довідник державних податкових інспекцій (spr_sti.xml).
вайбер 050-557-46-26

HumanKM

Можна отримати пояснення?
Для чого друкувати штрихкод виробника в фіскальний чек? Чи це для друку акцизного штрихкода?
вайбер 050-557-46-26

admin

#6
Цитата: HumanKM від Жовтень 04, 2021, 15:02:33
Можна отримати пояснення?
Для чого друкувати штрихкод виробника в фіскальний чек? Чи це для друку акцизного штрихкода?

Так.
_https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0832-21#Text
Цитатацифрове значення штрихового коду товару (зазначається у випадках, передбачених чинним законодавством, а у разі непередбачення - за бажанням платника) (рядок 8);

majachok

Нарешті! Це те що я шукав.... з 15 числа перешиваю фіскальні реєстратори і перевожу програму на нову версію! Якщо кому треба - буду викладати повідомлення! *flag1*
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

HumanKM

вайбер 050-557-46-26