• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Виробництво та документи

Автор Simplet, Березень 16, 2017, 10:46:57

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Simplet

Доброго дня!
Виробницвво:
скомплектував товар для виробництва - мені потрібно лише 2 етапи - Замовлення на виробництво та  Вироблено і доставлено на склад одержувач...
Я так розумію складаю замовлення і в відповідності до нього( не завжди все можна виконати в той день)  йде Вироблено та доставлено...
При формуванні  документів для виробництва 2 документа 1)Замовлення та 2)Вироблено та доставлено
проте на вигляді виходить( картинка) ....чи не можна розмежувати документи на Заявка на виробництво та Вироблено  та доставлено?...
Замовлення робить 1на людина - Вироблено - інша... тому не видно де замовлення де  виробництво -( виходить пауза для розбору  де що )

Чи я не так щось зробив( зрозумів?)
" Simplet "

admin

Цитата: Simplet від Березень 16, 2017, 10:46:57
Доброго дня!
Виробницвво:
скомплектував товар для виробництва - мені потрібно лише 2 етапи - Замовлення на виробництво та  Вироблено і доставлено на склад одержувач...
Я так розумію складаю замовлення і в відповідності до нього( не завжди все можна виконати в той день)  йде Вироблено та доставлено...
При формуванні  документів для виробництва 2 документа 1)Замовлення та 2)Вироблено та доставлено
проте на вигляді виходить( картинка) ....чи не можна розмежувати документи на Заявка на виробництво та Вироблено  та доставлено?...
Замовлення робить 1на людина - Вироблено - інша... тому не видно де замовлення де  виробництво -( виходить пауза для розбору  де що )

Чи я не так щось зробив( зрозумів?)

Правой кнопкой на таблице "Выбор колонок" и включите колонку "Этап производства", сможете видеть на каком этапе находиться документ, фильтровать, искать и т.д.

Simplet

#2
Якщо починати відразу з 3го етапу( вироблено та  передано на склад - то все Добре....а звязати  1 й етап Замовлення і 3й Вироблено переміщено - то виходить каламбур

Зробили Замовлення  на виробництво( необхідно Стежити щоб при перегляді -роздруковці документа не прокрутили Шаблон та не вибрали інший етап).....Документа  на основі даного Завдання виписати Вироблено і передано на склад  нема...( так має бути?)
Чи можна в перспективі розписати документи? сортування  по етапу виробництва (там цифри 100  та 500) трішки не те..або щоб там писалося Замовлення  Та Вироблено переміщено а не цифри
Якщо маю 2 етапи
1- Завдання ( Замовлення) на виробництво
2 -Вироблено і передано на склад
на основі завдання   вводити вироблено та переміщено( відповідно корегуючи дані якщо вони не сходяться)

перепрошую за кучу заплутаних запитань - просто важкувато йде впровадження процесу виробництва ( а необхідність в ньому виникла  - і саме з 2ма етапами)
" Simplet "