• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Запрет продаж ниже цены Прихода!

Автор Asharat, Лютий 28, 2017, 13:20:46

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Asharat

Здравствуйте, такой вопрос, есть ли какой-то способ запретить, или что бы выводилось сообщение о том, что товар продается дешевле чем Приходная цена!???
Весь форум перелопатил, но так и не нашел.
Если данная тема уже подымалась, то ткните носом )

molotokk

А у вас ручна нацiнка на всi товари?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Asharat

#2
В основном ручная, но некоторые группы есть и авто!

Asharat

Я так понял что Администрация не пеленгует форум! >:D

Creat

В програмі це реалізовано так:
1. Є можливість встановити для товару різні ціни (є декілька цін), використовуючи різні механізми націнки.
2. Для клієнтів можна встановити по якій саме ціні йому продавати.
3. Для користувача (касира) можна встановити по якій саме ціні він може продавати.
Коротко так.

Asharat

Це все я знаю, але питання в другому.
Наприклад: є клієнт, у нього знижка -15%, на деякий товар націнка в ручну 10%, кассир не знає про знижки та націнки, і  при продажі данному клієнту ми пройдемо в мінус 5%.
В 1С можна заблокувати продажу нижче Прихода, або виводить повідомлення про продажу в мінус!

Creat

Зрозумів.  Більше того при вашій ситуації ви вийдете в мінус не 5%, а 6.5 %. Звертайтесь з пропозицією до розробника напряму.

admin

Цитата: Asharat від Березень 03, 2017, 10:39:41
Це все я знаю, але питання в другому.
Наприклад: є клієнт, у нього знижка -15%, на деякий товар націнка в ручну 10%, кассир не знає про знижки та націнки, і  при продажі данному клієнту ми пройдемо в мінус 5%.
В 1С можна заблокувати продажу нижче Прихода, або виводить повідомлення про продажу в мінус!

А насколько это честно относительно Клиента, выдать ему карточку на -15% скидки от сумм указанных в прайсе, а потом обмануть не дав эту скидку? В программе УкрСклад такого нет.

Цитата: Asharat від Березень 02, 2017, 16:22:45
Я так понял что Администрация не пеленгует форум! >:D

Ознакомьтесь пожалуйста с правилами форума с которыми вы согласились при регистрации на форуме:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,426.0.html

molotokk

Можливо просто в специфiкацiï тих товарiв поставити галочку "iгнорувати знижку"?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Asharat

ЦитатаОзнакомьтесь пожалуйста с правилами форума с которыми вы согласились при регистрации на форуме:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,426.0.html

Спасибо, ознакомился! Извиняюсь  :'(


Asharat

ЦитатаА насколько это честно относительно Клиента, выдать ему карточку на -15% скидки от сумм указанных в прайсе, а потом обмануть не дав эту скидку? В программе УкрСклад такого нет.

Обманывать не кто не кого не хочет, просто если товар пришел дороже чем в прайсе, то нужно решать, продавать в минус себе, или созваниватся с клиентом и предупреждать о повышение цен! (Как то так)
Хотелось хотя-бы чтоб выводилось сообщение о продаже ниже себе стоимости.
Понял что такое пока не возможно, жаль!

weee

Пропозиція: добавити в довідник максимальний розмір знижки по конкретному товару.