• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

При выписке накладных программа сама знала какие расходные

Автор kot0724, Лютий 09, 2017, 01:38:24

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 4 Гостей дивляться цю тему.

kot0724

а можно еще вопрос: как сделать так, чтобы при выписке накладных программа сама знала какие расходные цены считать в отчете?
например : пришло 100 единиц по 100 грн, а потом 100 единиц по 150 грн. и когда прошла продажа ста единиц по 100 грн, программа знает что следующая выписка уже по цене 150 грн

Creat

Звіти - прибуток - прибуток по методу фіфо  - буде рахувати за таким принципом.
В інших звітах буде по іншому. Про який звіт йде мова?

kot0724

про этот и идет, но я не понимаю как он работает. что за цена во второй колонке и где видно по какой цене он списывает

Creat

Партійного обліку в програмі немає.
В другій колонці середня ціна продажу.  Тобто ви продали всі 10 одиниць по 200 грн. і стали продавати вже наступні 10 по 250 грн. Середня ціна по фіфо вийде 225. Так і порахує прибуток. Перші 10 куплених по 100, наступні 10 по 150 середня ціна 125.
Вийде продали 20 з націнкою 225-125=100 і заробили 20*100 = 2000.
Хочете бачити коли починаєте реально продавати товар який зайшов за новою ціною, треба його в довіднику заводити як новий товар. Тоді будете списувати конкретний товар за конкретною ціною.

kot0724

Спасибо вам огромное, а вот еще вопрос: выбил в накладной товар, оно мне посчитало сумму. А когда пересчитываешь сумму вручную выходит на 48 копеек меньше. что это может быть? пример накладной просто не получается прикрепить

Creat

Цитата: kot0724 від Лютий 11, 2017, 10:33:22
Спасибо вам огромное, а вот еще вопрос: выбил в накладной товар, оно мне посчитало сумму. А когда пересчитываешь сумму вручную выходит на 48 копеек меньше. что это может быть? пример накладной просто не получается прикрепить
Без конкретного прикладу нічого сказати не можу :(
В мене як правило все сходиться.

Creat

Питання до розробників. Можна зробити звіт по руху товару який відображати би цей рух по методу фіфо наприклад?
Тобто те про що запитував автор теми.
Аналог звіту рух товару по складу, тільки не в прихідних цінах по довіднику, а в цінах по документах з врахуванням різних методів?

kot0724

если дадите адрес почты я перешлю накладную. или какой пример вам требуется? спасибо за все разъяснения