• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Прихідна накладна (імпорт = ввезення на митну територію)

Автор Iwan, Листопад 02, 2016, 12:55:29

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Iwan

Мої вітання!

Мій колега пристосував форму "Прихідна накладна" для оформлення прихідних накладних для товарів, що були ввезені по імпорту.
Накладні такого типу повинні містити усю первинну інформацію у валюті (дані інвойса), дані митних зборів/податків та кінцеву вартість/ціну товару.
Крім того, передбачена можливість внесення інших супутніх довідкових даних: курс валюти поточний та на дату купівлі валюти, курсову різницю, номер МДЕ тощо.

Подаю наявний формат та плани щодо модернізації. Зараз (у наявному форматі) "митна вартість" фактивно є  гривневим еквівалентом.
Звісно, не всі колонки претендують на появу у друкованій формі, але "всередині" програми вони повинні зберігатись.

У разі доопрацювання Укрскладу можна буде імпортувати дані з МДЕ (митна декларація електронна, формат XPS або XML)
Усі наведені у прикладі цифри будуть отримані автоматично після імпортування файла декларації (в т.ч. з електронним інвойсом).

Можливо ще хтось крім мене веде винятково "білу бухгалтерію" для імпорту і має потребу в такому доопрацюванні програми.
Якщо це ще комусь крім мене потрібно  - зголошуйтесь, будь ласка.