• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Слетели скидки в окне кассира после обновления.

Автор parasenok, Вересень 19, 2016, 16:28:12

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

parasenok

Доброго времени суток. После обновления укрсклада до версии 6.41.1 в окне кассира не ставятся скидки, выбирается клиент с 5%, но скидки нет.

admin

Скидка (число с минусом) проходит без проблем, а вот надбавка (число больше нуля) теперь не передается как скидка, а как ноль.

Из ченджлога версии 6.41:
- Исправлено: надбавка из справочника клиентов пробивается как ноль в Окне кассира.

Если вы не используете надбавки можно воспользоваться скриптом ниже, который переведет все ваши надбавки в скидки:
1. Сделайте резерв базы данных.
2. Выполните след. код в меню Опции : SQL менеджер:

UPDATE
  client c
SET
  c.znig_proc = (c.znig_proc * -1)
WHERE
  c.znig_proc > 0

Creat

#2
Трохи не зрозумів - тепер надбавки не можна використовувати у вікні касира?

admin

Цитата: Creat від Вересень 27, 2016, 16:18:40
Трохи не зрозумів - тепер надбавки не можна використовувати у вікні касира?

Надбавок никогда не было в Окне кассира и не планируется пока, только скидки. Ранее любое число по абсолютной величине пробивалось как скидка в Окне кассира, сейчас только минусовые числа, как и положено.

Creat

Розумію що це неправильно, але при розрахунку через термінал треба сплачувати комісію, яку як варіант можна покласти на покупця. Для цього хотів додати клієнта покупця якому зробити надбавку цих 3 проценти. Як це можна реалізувати по іншому?
Розумію що можна зробити ще одну ціну в довіднику збільшену на ці 3 проценти і її вже присвоїти даному покупцю.
Але через надбавку простіше.

admin

Цитата: Creat від Вересень 27, 2016, 17:32:05
Розумію що це неправильно, але при розрахунку через термінал треба сплачувати комісію, яку як варіант можна покласти на покупця. Для цього хотів додати клієнта покупця якому зробити надбавку цих 3 проценти. Як це можна реалізувати по іншому?
Розумію що можна зробити ще одну ціну в довіднику збільшену на ці 3 проценти і її вже присвоїти даному покупцю.
Але через надбавку простіше.

Вы уверены что хотите чтобы клиент наблюдал у себя на чеке надпись Надбавка? Вы уверены что хотите чтобы клиент пришел за товаром который стоит 100 грн, при оплате увидел и как минимум удивился что надо оплатить 103 грн? Комиссия  должна быть учтена в цену товара, а то получается что мы обманываем клиента, занижая цену, среди конкурентов цена 100 грн, а по факту 103 грн.

Creat

В чеку це друкувати не не збираюсь. Але мати можливість збільшити ціну при оплаті карткою хочу. Як повідомити клієнту про це і як він відреагує це вже проблема власників магазину та продавців, а от технічна можливість це моє питання.

admin

Цитата: Creat від Вересень 28, 2016, 11:38:53
В чеку це друкувати не не збираюсь. Але мати можливість збільшити ціну при оплаті карткою хочу. Як повідомити клієнту про це і як він відреагує це вже проблема власників магазину та продавців, а от технічна можливість це моє питання.

Создайте другой тип цен с этими 3% например для "Доп. цены 3" и при оплате картой выбирайте контрагента с ценами "Доп. цены 3".

Creat

#8
Про додаткову ціну розумію і навіть сам писав про це раніше. Але тоді треба періодично запускати скрипт. Бо дівчата слідкують за роздрібною ціною, а тут ще й за цією треба буде слідкувати.

Тобто варіант надбавки для мене простіший та зручніший.
Додайте в побажання на доробку. Щоб у вікні касира приймало надбавку\знижку зі знаком як і в накладних.

admin

Цитата: Creat від Вересень 28, 2016, 12:36:18
Про додаткову ціну розумію і навіть сам писав про це раніше. Але тоді треба періодично запускати скрипт. Бо дівчата слідкують за роздрібною ціною, а тут ще й за цією треба буде слідкувати.

Тобто варіант надбавки для мене простіший та зручніший.
Додайте в побажання на доробку. Щоб у вікні касира приймало надбавку\знижку зі знаком як і в накладних.

Добавлено в список доработок.