• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

FTP та Мобільний агент

Автор Мацюк, Вересень 17, 2016, 00:51:15

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Мацюк

А можна придбати укрсклад стандарт + синхронызцыя мобыльний агент. І підкажіть, якщо можете
- створював фтп сервер і аккаунт на безкоштовному хості (вперше вжитті). Вгуглі прописую імя сервера, а мені пише "домен не пролінкований" - нормально? З таким доменом Укрсклад працюватиме чи ні? В мобільний агент вніс дані фтп- сервера ніби зєднало, а в укрсклад не можливо перевірити. Неактивні кнопки немає можливості протестувати

admin

Цитата: Мацюк від Вересень 17, 2016, 00:51:15
А можна придбати укрсклад стандарт + синхронызцыя мобыльний агент.

Нет. МА работает только в УкрСклад Про.

Цитата: Мацюк від Вересень 17, 2016, 00:51:15
І підкажіть, якщо можете
- створював фтп сервер і аккаунт на безкоштовному хості (вперше вжитті). Вгуглі прописую імя сервера, а мені пише "домен не пролінкований" - нормально? З таким доменом Укрсклад працюватиме чи ні? В мобільний агент вніс дані фтп- сервера ніби зєднало, а в укрсклад не можливо перевірити. Неактивні кнопки немає можливості протестувати

Какие именно кнопки неактивны? Намного проще использовать DropBox вместо FTP, зайдите в меню Помощь : Справка : Дополнительные возможности : Синхронизация с программой Мобильный агент.

Мацюк

Дякую використав Дроп Бокс - просто. Поставив Укрсклад останню версію (пробний період 45 дн?) Зробив почтковий експорт в МА, все вийшло. Далі пішов на маршрут зібрав на МА заявки нажав обмін з МА в дроп бокс пішло, а в укрСклад нажимаю синхронізція і нічого. Підкажіть чи можна зарадити цьому якось.

Мацюк

ну я тік спробував безкоштовку поставити і перрвоначальний експорт зробив. Далі на радостях пішов з МА на маршрут(вперше працював на МА) понабивав, зробив обмін і.....
В укрсклад нічого не синхронізується, можливо це тому-що, безкоштовно і не Про версія. Підкажіть

mefisto

Цитата: Мацюк від Жовтень 05, 2016, 17:29:36
ну я тік спробував безкоштовку поставити і перрвоначальний експорт зробив. Далі на радостях пішов з МА на маршрут(вперше працював на МА) понабивав, зробив обмін і.....
В укрсклад нічого не синхронізується, можливо це тому-що, безкоштовно і не Про версія. Підкажіть

нет.. все работает.. пробная версия она полная ПРО на первые 45 дней (если не ошибаюсь). Вы вероятно неправильно настроили вариант синхронизации.. проще всего через Dropbox. Или если Вы все же настроили правильно, то у Вас должны быть остатки товара с ценой не ноль!!! в общем нужны подробности. а сама заявка появляется в УС в виде счета. Архив документов --->счет-фактура.. и там должны быть Ваши заявки..

admin

Цитата: Мацюк від Жовтень 05, 2016, 16:59:25
Дякую використав Дроп Бокс - просто. Поставив Укрсклад останню версію (пробний період 45 дн?) Зробив почтковий експорт в МА, все вийшло. Далі пішов на маршрут зібрав на МА заявки нажав обмін з МА в дроп бокс пішло, а в укрСклад нажимаю синхронізція і нічого. Підкажіть чи можна зарадити цьому якось.

Это перенаправленное письмо:
От: УкрСклад
Кому: Олександр
Дата: 6 жовтня 2016 р., 10:04:51
Тема:

===8<==============Оригинал текста письма===============
Приветствую Вас,

05.10.2016 в 17:02, Вы писали:

ЛО> Поставив Укрсклад останню версію (пробний період 45 дн?) Зробив
ЛО> почтковий експорт в МА, все вийшло. Далі пішов на маршрут зібрав
ЛО> на МА заявки нажав обмін з МА в дроп бокс пішло, а в укрСклад
ЛО> нажимаю синхронізція і нічого. Підкажіть чи можна зарадити цьому якось.

1. Что значит "ничего", что и где по вашему должно быть? Заявки идут
как счета фактуры от того пользователя который их создал. Вы проверяли
счета в архиве? Вы проверяли права что вы можете смотреть счета от
того пользователя и за тот период?
2. Сколько у вас пользователей и уверены вы что вы отметили именно
того пользователя который формировал заявки во время синхронизации в
УкрСклад?
3. Укажите полный и точный путь папки которую вы указали для обмена с
МА в УкрСкладе.

--
С уважением, Дмитрий Котельников
  Служба поддержки УкрСклад.

===8<===========Окончание оригинала теста письма========

Также не надо кросспостить это сообщения во всех темах где упоминается МА, также не надо дублировать сообщения на форум и на поддержку. Вот почитайте:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,426.0.html

Мацюк

Дякую за відповідь. На МА збирав заяки через ікону "маршрут" - залив в Дропбокс в форматі mbsl. так він там і висить. А потім коли розібрався то заявки зібрав ч/з ікону "замовлення" і синхронізація відбулася, але мене турбує, що, вигружаються (рахунки-фактури), а мені потрібні видаткові накладні допоможете? Рахунки фактури не відображаються в дебіторці.
При використанні ікони ПКО в Ма я не бачу їх в Укрскладі (гроші не проводяться і світяться в дебіторці/акт звірки)
Чи можливо зробити взаєморозрахунки як в 1с (дебіторська заборгованість) привязувати внесені кошти до накладної а не все гамузом, щоб розбиратися поякій накладній скільки було внесено коштів.
Стосовно репостів та іншого я не розумію що це і як це тому вибачте я більше працюю ніж сиджу за компом.
За програму велика вдячність вона супер.

admin

Цитата: Мацюк від Жовтень 06, 2016, 17:15:57
При використанні ікони ПКО в Ма я не бачу їх в Укрскладі (гроші не проводяться і світяться в дебіторці/акт звірки)

Начиная с версии 6.47 ПКО также синхронизируются в обе стороны, также и делаются проводки т.к. формируются расходные накладные.