• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Два магазина

Автор Lemberg777, Серпень 09, 2016, 22:21:33

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 6 Гостей дивляться цю тему.

Lemberg777

Подібна тема вже розглядалась, проте не зовсім те що мені потрібно.
Працюю в мережевій версії, є один магазин роздрібної торгівлі, продажі проходять через вікно касира. Планую відкриття ще одного магазину і не зовсім розумію як правильно організувати роботу Укрсклад. :(
Що мені потрібно:
1. два незалежні склади з одинаковим асортиментом, але різними продажними цінами
2. щоб можна було бачити продажі окремо по кожному магазину.
3. важливо, щоб "рух товару" по конкретній позиції показувало тільки по конкретному магазину.
Одним словом, потрібно два незалежних магазини з можливістю переміщення товарів.
Дякую

admin

Цитата: Lemberg777 від Серпень 09, 2016, 22:21:33
Подібна тема вже розглядалась, проте не зовсім те що мені потрібно.
Працюю в мережевій версії, є один магазин роздрібної торгівлі, продажі проходять через вікно касира. Планую відкриття ще одного магазину і не зовсім розумію як правильно організувати роботу Укрсклад. :(
Що мені потрібно:
1. два незалежні склади з одинаковим асортиментом, але різними продажними цінами

Заводите новый склад это и будет второй магазин, синхронизируете номенклатуру через меню Опции : Синхронизация номенклатуры между складами. В программе 5 цен для продажи, используете один типа цен для одного магазина, второй ти цен для другого. Типы цен можно зафиксировать для продавцов в правах пользователей, как и ограничить права на склады.

Цитата: Lemberg777 від Серпень 09, 2016, 22:21:33
2. щоб можна було бачити продажі окремо по кожному магазину.
3. важливо, щоб "рух товару" по конкретній позиції показувало тільки по конкретному магазину.
Одним словом, потрібно два незалежних магазини з можливістю переміщення товарів.
Дякую

Практически все отчеты имеют выборку склада т.е. магазина по которому формировать отчет.

Lemberg777

дякую.
описані Вами дії я вже зробив. Ніби все влаштовує, проте є деякі "но".

1. жоден звіт не надає інформацію, яку відображає функція "вікно касира" в розділі архів документів. Так як це роздрібна торгова точка, то бачити інформацію, яка була продажа, на яку суму, з яких товарів складалась, скільки продаж, в якій годині і тп дуже важливо. А звіт "реалізація товару" показує весь перелік проданих товарів за день по всіх групах. А переглядати змішані продажі з двох магазинів, це повний кошмар.
2. в довіднику товарів функція "історія руху" показує історію руху за весь період роботи з товаром по складу А і по складу Б. А потрібно, щоб коли вибираєш на  складі А функцію "історія руху", показувало суто рух товару по складу А. (Звичайно можна використовувати звіт "рух товару по складу", а перший варіант набагато простіший)


admin

Цитата: Lemberg777 від Серпень 10, 2016, 18:53:37
дякую.
описані Вами дії я вже зробив. Ніби все влаштовує, проте є деякі "но".

1. жоден звіт не надає інформацію, яку відображає функція "вікно касира" в розділі архів документів. Так як це роздрібна торгова точка, то бачити інформацію, яка була продажа, на яку суму, з яких товарів складалась, скільки продаж, в якій годині і тп дуже важливо. А звіт "реалізація товару" показує весь перелік проданих товарів за день по всіх групах. А переглядати змішані продажі з двох магазинів, це повний кошмар.

Не вводите читателей в заблуждение. Отчет "Реализация товара" может резать данные и по периоду, и по СКЛАДУ и по группам товаров и по пользователям т.е. менеджерам.
Вот список всех отчетов которые делаются отдельно по складам:
Движение + прибыль за период: по товару
Движение за период: по документам
Движение за период: по контрагенту
Движение по клиентам
Движение по клиентам: детализация по товару
Движение товара по складу
Движение товара по складу: фильтр по группе
Движение товара по складу: фильтр по товару
Детальное движение товара по складу
Детальное движение товара по складу: фильтр по товару
Минимальный остаток товара
Непопулярный товар (первые 1000 штук)
Оказанные услуги
Остатки на складе
Остатки на складе + резерв (на текущую дату)
Остатки на складе: фильтр по группе
Остатки на складе: фильтр по поставщику
Планирование заказов
Полученные услуги
Популярный товар (первые 1000 штук)
Прайс-листы
Прибыль по складу (разница цен)
Прибыль по складу по методу списания FIFO
Прибыль по складу по методу списания FIFO, бета 01
Прибыль по складу по методу списания LIFO
Прибыль по складу по средневзвешенной цене
Реализация товара
Реализация товара (график)
Список отсутствующего товара
Сумма товаров по группам

Цитата: Lemberg777 від Серпень 10, 2016, 18:53:37
2. в довіднику товарів функція "історія руху" показує історію руху за весь період роботи з товаром по складу А і по складу Б. А потрібно, щоб коли вибираєш на  складі А функцію "історія руху", показувало суто рух товару по складу А. (Звичайно можна використовувати звіт "рух товару по складу", а перший варіант набагато простіший)

Вам на поддержке говорили по телефону, еще раз повторяем используйте отчет "Движение товара по складу: фильтр по товару".

victorpolo

А есть возможность открыть отчет "Движение товара по складу: фильтр по товару" сочетанием клавиш , например, из справочника товаров? я сам часто использую F6 для просмотра истории движения. хорошо было бы и этот отчет из справочника мгновенно открывать. в справочнике клиентов ведь реализована схожая возможность ( отчет "взаиморасчеты с клиентами" открывается сочетанием Ctrl+F2 или Ctrl+Shift+F2 (развернутый отчет))...

molotokk

дам відповідь ,якщо ще не застаріла тема: в нас 3 магазини, один з них  - ще й  центральний склад для інших. є 3 активні фірми і в кожні фірмі ідентичні склади (через СИНХРОНІЗАЦІЮ складів), товар виписуєм накладними на переміщення. відповідно одинакові ціни, назви, штрих-коди і т.д.
а працюємо через реплікацію даних.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

victorpolo

Цитата: molotokk від Лютий 27, 2017, 16:22:51
дам відповідь ,якщо ще не застаріла тема: в нас 3 магазини, один з них  - ще й  центральний склад для інших. є 3 активні фірми і в кожні фірмі ідентичні склади (через СИНХРОНІЗАЦІЮ складів), товар виписуєм накладними на переміщення. відповідно одинакові ціни, назви, штрих-коди і т.д.
а працюємо через реплікацію даних.
мы тоже работаем через репликацию...
но как ваш пост отвечает на вышеописанные вопросы?
ТС интересует, как можно БЫСТРО посмотреть историю движения определенного товара по определенному складу. я думаю, вопрос этот можно решить вызовом отчета "Движение товара по складу: фильтр по товару" посредством "гарячих клавиш". Но на мое предложение никто не отреагировал...

molotokk

Цитата: victorpolo від Лютий 28, 2017, 17:12:39
Цитата: molotokk від Лютий 27, 2017, 16:22:51
дам відповідь ,якщо ще не застаріла тема: в нас 3 магазини, один з них  - ще й  центральний склад для інших. є 3 активні фірми і в кожні фірмі ідентичні склади (через СИНХРОНІЗАЦІЮ складів), товар виписуєм накладними на переміщення. відповідно одинакові ціни, назви, штрих-коди і т.д.
а працюємо через реплікацію даних.
мы тоже работаем через репликацию...
но как ваш пост отвечает на вышеописанные вопросы?
ТС интересует, как можно БЫСТРО посмотреть историю движения определенного товара по определенному складу. я думаю, вопрос этот можно решить вызовом отчета "Движение товара по складу: фильтр по товару" посредством "гарячих клавиш". Но на мое предложение никто не отреагировал...
.
Я описав процедуру роботм з 2ма й бiльше магазинами. А рух товару - то все в звiтах можна подивитись.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

molotokk

А щоб не плутатись в магазинах - робiть 2 рiзнi активнi фiрми.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

victorpolo

Цитата: molotokk від Лютий 28, 2017, 20:38:19

Я описав процедуру роботм з 2ма й бiльше магазинами.
не помітив проблем і запитань з приводу роботи  з 2ма й бiльше магазинами... у автора теми були інші питання. Зокрема, рух товару по окремому складу.
Цитата
А рух товару - то все в звiтах можна подивитись.
це адмін вже пояснив! річ у зручності використання таких звітів. це важливо у повсякденній роботі!
Цитата
А щоб не плутатись в магазинах - робiть 2 рiзнi активнi фiрми.
а це взагалі неправильна порада, як на мене. навіщо різні фірми, якщо всі торгові точки - це одна фірма? між фірмами переміщення не зробиш... пропонуєте продавати товар між точками однієї фірми? )))

molotokk

Цитата
а це взагалі неправильна порада, як на мене. навіщо різні фірми, якщо всі торгові точки - це одна фірма? між фірмами переміщення не зробиш... пропонуєте продавати товар між точками однієї фірми? )))
включаєте "спільні склади" в налаштуваннях і робите переміщення, тоді спільні склади виключаєте.  а різні активні фірми  - дуже зручно бо немає плутанини в різних звітах, оскільки на кожну фірму свої звіти. в нас 4 активні фірми - 3 магазини і 1 склад - за 2,5 роки проблем не виникало.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

victorpolo

Цитата: molotokk від Березень 01, 2017, 09:35:11
в нас 4 активні фірми - 3 магазини і 1 склад - за 2,5 роки проблем не виникало.
ну це вже як хто хоче, той так і налаштовує свою роботу. я не буду пояснювати, чому не згоден з такою схемою...
в мене інше питання: працюємо з 2 магазинами через реплікацію. в маг.1 створили новий товар і поставили його на прихід, далі перемістили на осн. офіс. Далі з осн.офісу зробили переміщення деякої кількості цього товару на маг.2 . отримавши реплікацію, маг.2 не бачить цього товару! доводиться робити Створення(перетворення)бази для Віддаленого офісу. після отримання такої (початкової) реплікації - товар з"являється на складі маг.2. Питання: чому так відбувається при регулярній реплікації?
п.с.: так само відбувається при переміщенні з одного віддаленого офісу (маг2) на інший віддал.оф. (маг1). всі віддал.офіси присилають реплікацію на осн.офіс, потім отримують зворотню реплікацію, і маг1 не бачить товар, переміщений з маг2.

molotokk

Цитата: victorpolo від Березень 02, 2017, 08:45:12
Цитата: molotokk від Березень 01, 2017, 09:35:11
в нас 4 активні фірми - 3 магазини і 1 склад - за 2,5 роки проблем не виникало.
ну це вже як хто хоче, той так і налаштовує свою роботу. я не буду пояснювати, чому не згоден з такою схемою...
в мене інше питання: працюємо з 2 магазинами через реплікацію. в маг.1 створили новий товар і поставили його на прихід, далі перемістили на осн. офіс. Далі з осн.офісу зробили переміщення деякої кількості цього товару на маг.2 . отримавши реплікацію, маг.2 не бачить цього товару! доводиться робити Створення(перетворення)бази для Віддаленого офісу. після отримання такої (початкової) реплікації - товар з"являється на складі маг.2. Питання: чому так відбувається при регулярній реплікації?
п.с.: так само відбувається при переміщенні з одного віддаленого офісу (маг2) на інший віддал.оф. (маг1). всі віддал.офіси присилають реплікацію на осн.офіс, потім отримують зворотню реплікацію, і маг1 не бачить товар, переміщений з маг2.

ҐЯкщо  я зрозумів суть питання, то коли Ви створюєте новий товар, а потім накладною на переміщення перекидаєте його в інший склад - Вам потрібно перед переміщенням в налаштуваннях синхронізувати номенклатуру між складами - тобто щоб програма через синхронізацію створила товар в тому складі, куди ви його переміщаєте. А вже потім робити накладну на переміщення.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: victorpolo від Березень 02, 2017, 08:45:12
в мене інше питання: працюємо з 2 магазинами через реплікацію. в маг.1 створили новий товар і поставили його на прихід, далі перемістили на осн. офіс. Далі з осн.офісу зробили переміщення деякої кількості цього товару на маг.2 . отримавши реплікацію, маг.2 не бачить цього товару! доводиться робити Створення(перетворення)бази для Віддаленого офісу. після отримання такої (початкової) реплікації - товар з"являється на складі маг.2. Питання: чому так відбувається при регулярній реплікації?
п.с.: так само відбувається при переміщенні з одного віддаленого офісу (маг2) на інший віддал.оф. (маг1). всі віддал.офіси присилають реплікацію на осн.офіс, потім отримують зворотню реплікацію, і маг1 не бачить товар, переміщений з маг2.

Так и должно быть т.к. текущая схема репликации рассчитана на работу "Главный офис <=> Удаленная точка (точка продажи)", удаленки между собой ничего не видят, а передают все только на главку. Есть в списке доработок репликация "Все-всем", но пока не пришли к единому мнению, база будет расти еще больше и нагрузка будет еще больше.

victorpolo

Цитата: molotokk від Березень 03, 2017, 08:22:06
Цитата: victorpolo від Березень 02, 2017, 08:45:12
Цитата: molotokk від Березень 01, 2017, 09:35:11
в нас 4 активні фірми - 3 магазини і 1 склад - за 2,5 роки проблем не виникало.
ну це вже як хто хоче, той так і налаштовує свою роботу. я не буду пояснювати, чому не згоден з такою схемою...
в мене інше питання: працюємо з 2 магазинами через реплікацію. в маг.1 створили новий товар і поставили його на прихід, далі перемістили на осн. офіс. Далі з осн.офісу зробили переміщення деякої кількості цього товару на маг.2 . отримавши реплікацію, маг.2 не бачить цього товару! доводиться робити Створення(перетворення)бази для Віддаленого офісу. після отримання такої (початкової) реплікації - товар з"являється на складі маг.2. Питання: чому так відбувається при регулярній реплікації?
п.с.: так само відбувається при переміщенні з одного віддаленого офісу (маг2) на інший віддал.оф. (маг1). всі віддал.офіси присилають реплікацію на осн.офіс, потім отримують зворотню реплікацію, і маг1 не бачить товар, переміщений з маг2.

ҐЯкщо  я зрозумів суть питання, то коли Ви створюєте новий товар, а потім накладною на переміщення перекидаєте його в інший склад - Вам потрібно перед переміщенням в налаштуваннях синхронізувати номенклатуру між складами - тобто щоб програма через синхронізацію створила товар в тому складі, куди ви його переміщаєте. А вже потім робити накладну на переміщення.
тоже искал  решение в этой стороне. пробовал делать синхронизацию товара, но все равно : товар, созданный на одном удаленном складе, на другом удаленном - не отображается! хоть и прошел путь перемещения на осн.склад, и с осн.склада дальше на удаленный...
Какой правильный алгоритм работы тогда? создавать любой товар на осн.складе и делать синхронизацию, а потом репликацию - только потом удаленные склады должны заводить этот товар?