• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Облік товарів в Валюті, продажі в Гривні.

Автор vadim10, Липень 27, 2022, 16:11:51

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

vadim10

Вітаю, товариство.
Допоможіть розв'язати задачу.

Прихід і облік товарів в Валюті (USD)
Продажі роздріб в гривні.

Наприклад.
Станом на сьогодні курс 40 і товар вартістю 100$ було продано за 4400 грн (110$)  накладним платежем.
Кошти від клієнта поступили через тиждень (  курс вже 42 ) в сумі 4400 грн (104.75 $)
Згідно логіки - клієнт 100 відсотків оплатив замовлення, але в звіті за ним рахується заборгованість 5,25$
Як правильно провести налаштування, щоб подібних "хвостів" не виникало?

molotokk

Цитата: vadim10 від Липень 27, 2022, 16:11:51
Вітаю, товариство.
Допоможіть розв'язати задачу.

Прихід і облік товарів в Валюті (USD)
Продажі роздріб в гривні.

Наприклад.
Станом на сьогодні курс 40 і товар вартістю 100$ було продано за 4400 грн (110$)  накладним платежем.
Кошти від клієнта поступили через тиждень (  курс вже 42 ) в сумі 4400 грн (104.75 $)
Згідно логіки - клієнт 100 відсотків оплатив замовлення, але в звіті за ним рахується заборгованість 5,25$
Як правильно провести налаштування, щоб подібних "хвостів" не виникало?
Так ви ж накладну робите при відправці товару, а там і курс фіксується.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

vadim10

Так. Курс на дату продажі ви видатковій, а на дату оплати він може бути інший.
Відповідно в гривні (роздрібний клієнт) оплатив згідно замовлення, а в доларах недоплатив і за клієнтом рахується заборгованість

В 1С такого не було, але для мене 1С занадто об'ємна програма, тому зупинився на Укрсклад

molotokk

Цитата: vadim10 від Липень 28, 2022, 09:56:44
Так. Курс на дату продажі ви видатковій, а на дату оплати він може бути інший.
Відповідно в гривні (роздрібний клієнт) оплатив згідно замовлення, а в доларах недоплатив і за клієнтом рахується заборгованість

В 1С такого не було, але для мене 1С занадто об'ємна програма, тому зупинився на Укрсклад

1. У вас накладна в гривні? - так
2. Накладна і курс в ній фіксується на момент відправки товару? - так
3. просто на основі видаткової додаєте прибутковий касовий або платіжне доручення (САМЕ НА ОСНОВІ).
і все буде норм і не буде різниці
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Roman777

#4
 Я при відправці товару  наложним платежем створюю рахунок фактуру і резервую товар оскільки не доречно робити видаткову якщо по факту товар не забрали і не оплатили. а після отримання товару і зарахування коштів з рахунку фактури створюю видаткову

1 створюю рах фактуру ( в додатковому полі вписую ТТН щоб лекше було знайти) і відправляю товар
2 клієнт забрав посилку і на наступний день нова пей переказує мені кошти і я створюю видаткову накл. по факту  і тоді не буде розбіжностей з курсом   ( А рахунок просто видаляю )

що правда потрібно принавчитись трохи якщо є багато посилок

і проблема яка виникнула в мене що при виписці рахунку не можливо створити ттн в программі укрсклад (ттн можна створити тільки при видатковій)