• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Як встановити префікс -F5-, сканеру штрих-коду ?

Автор Ярослав, Жовтень 20, 2015, 11:29:51

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 3 Гостей дивляться цю тему.

Ярослав

купив недорогий китайський сканер штрих коду YG-130, працює досить непогано вже 1 рік, але хочу щоб при скануванні штрих код автоматично вставявся в поле штрих-коду в вікні касира а не там де активне поле, бо часто через неуважність штрих-код сканується в поле "Код" і добавляється в накладну не той товар що потрібно! До сканера є коротка інструкція з програмуючими штрих-кодами але я не можу з нею самостійно розібратись.До сканера драйверів не йшло і працює як клавіатура. Є варіан використовувати драйвера Атол, але він з УкрСклад чомусь не працює,або я не правильно щось робив. Можливо хтось знає вирішення проблеми?

admin

Переведите сканер в режим RS232.
Насчет разницы PS/2 и RS232 например тут:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,667.msg5291.html#msg5291
Насчет как пользоваться управляющими кодами:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,667.msg4538.html#msg4538
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,845.msg8574.html#msg8574

Сканируйте книжечку и присылайте, скажем куда клацнуть.

Ярослав

Цитата: admin від Жовтень 20, 2015, 11:59:15
Переведите сканер в режим RS232.
Насчет разницы PS/2 и RS232 например тут:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,667.msg5291.html#msg5291
Насчет как пользоваться управляющими кодами:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,667.msg4538.html#msg4538
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,845.msg8574.html#msg8574

Сканируйте книжечку и присылайте, скажем куда клацнуть.
найшов в інтернеті pdf інструкцію,тільки в моїй присутні лиш штрих-коди зі сторінки 7 по 21 включно, штрих-коди в моїй інструкції ідентині цій що надсилаю.

Ярослав

#3
в режим  RS232 здається перевів, але в мене в диспетчері устройств лиш порти COM24,COM25,COM20.
а в налаштування УкрСклад якщо вибрати  RS232 , то для вибору присутні COM1-COM10.можливо я не правильно перевів, я зісканував штрих код з 7 сторінки- OUTPUT MODE-SERIAL

admin


Ярослав

#5
Цитата: admin від Жовтень 20, 2015, 14:08:43
В свойствах порта установите другой порт, смотрите по ссылке:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,228.msg19184.html#msg19184
порти поміняв, пробую в УкрСклад в налаштуваннях всі порти по порядку від COM1 до 8, але не получається підключити,можливо я не перевів сканер в режим RS232? (коли сканую будь який штрих-код товару в блокнот то він також там не появляється)
тепер пише що ініціалізація COM порта пройшла успішно (COM2) але штрих-код всеодно не появляється в вікні касира.

Creat

Той порт який встановили в налаштуваннях порту (в диспетчері у властивостях), такий самий виставляєте і в укрскладі . Ну і відповідно в диспетчері, і в укрскладі аналогічні швидкість, стопові біти, і парність і т.п.

Ярослав

Цитата: Creat від Жовтень 20, 2015, 15:10:15
Той порт який встановили в налаштуваннях порту (в диспетчері у властивостях), такий самий виставляєте і в укрскладі . Ну і відповідно в диспетчері, і в укрскладі аналогічні швидкість, стопові біти, і парність і т.п.
та здається все виставив ,додаю скрін , справа напевно в тому що сканер не переведений в RS232(там напевно потрібно сканувати необхідні штрих-коди з інструкції.а які я не знаю)

Creat

Перевірити просто. Берете ворд відкрибаєте чистий документ чи блокнот і скануєте штрих-код. Якщо висвітились цифри значитьне переведений сканер.

admin

А порт точно тот? У вас там Diagnostics Port, Service Port, Voice Port, вам точно надо Diagnostics Port? Можете попробовать другой. Эти порты появляются когда вы вставляете в USB ваш сканер? А когда отключите USB они пропадают? Или вы устанавливали какие то драйвера чтобы появились эти порты?

Ярослав

Цитата: admin від Жовтень 20, 2015, 16:24:03
А порт точно тот? У вас там Diagnostics Port, Service Port, Voice Port, вам точно надо Diagnostics Port? Можете попробовать другой. Эти порты появляются когда вы вставляете в USB ваш сканер? А когда отключите USB они пропадают? Или вы устанавливали какие то драйвера чтобы появились эти порты?
ні не встановлював ніяких драйверів окрім Атол(вже видалив його), порти є навіть коли я відключаю сканер, мабуть ці порти не мають відношення до мого сканера!

admin

Скорее всего.
1. Ок, вы больше ничего не сканировали кроме "OUTPUT MODE - SERIAL"? Или таки сканировали?
2. Вы сейчас сканируете товар, то штрих-код бьется в обычное текстовое поле, например в Блокнот?
3. Если товар не выводиться в Блокнот, попробуйте отсканировать "OUTPUT MODE – KEYBOARD WEDGE", и проверьте выводиться ли сейчас в Блокнот?
3а. Если нет, то видать не переключает просто так, наверно надо еще перед эти входить в режим настроек, т.е. скан "Enter Setup Mode"
3б. Если переключился на PS/2. Переключите опять на "OUTPUT MODE - SERIAL", а лучше до переключения сделайте "RESET CONFIGURATION TO DEFAULTS". По умолчанию настройки по порту в табблице:
OPTION NUMBERS AND DESCRIPTIONS
NUMBER DESCRIPTION TYPE MIN MAX DEFAULT
007 SERIAL BAUD RATE 4BIT 0 7 5- (9600)
008 SERIAL DATA BITS BIT 0 1 1- 8 BITS
009 SERIAL STOP BITS BIT 0 1 0- 1STOP BIT
010 SERIAL PARITY 4BIT 0 4 0-NONE
011 SERIAL INTERCHARACTER
DELAY BYIE 0 50 0- (MSECS)
012 SERIAL HANDSHAKE MODE 4BIT 0 3 0-NONE
013 SERIAL HANDSHAKE TIMEOUT BYIE 0 100 20- (1SECONDS)
последнее это по-умолчанию.

Также попробуйте отсоединить и присоединить USB сканер или перегрузиться.

Creat

#12
Значить це не ті порти.
Зі сканером повинен йти драйвер, після встановлення якого в диспетчері з'являється емульований СОМ порт через який і відбувається підключення. Подивіться що пише з цього приводу інструкція

Ось наприклад для іншого сканера. Маю сумнів що він напряму підійде до вашого, але можна й спробувати :) Гірше не стане.
http://www.ics-market.com.ua/ru/oborudovanie/skanery-shtrikh-koda/ruchnye-skanery-shtrikh-koda/98-ruchnye-skanery-shtrikh-koda/508-ruchnoj-skaner-shtrikh-kodov-heron-d130#dopolnitelno
Вже глянув що не та операційна система. Можна спробувати поставити драйвер від іншого сканера. Не повинно, але може запрацювати.

Ярослав

Цитата: admin від Жовтень 20, 2015, 16:50:59
Скорее всего.
1. Ок, вы больше ничего не сканировали кроме "OUTPUT MODE - SERIAL"? Или таки сканировали?
2. Вы сейчас сканируете товар, то штрих-код бьется в обычное текстовое поле, например в Блокнот?
3. Если товар не выводиться в Блокнот, попробуйте отсканировать "OUTPUT MODE – KEYBOARD WEDGE", и проверьте выводиться ли сейчас в Блокнот?
3а. Если нет, то видать не переключает просто так, наверно надо еще перед эти входить в режим настроек, т.е. скан "Enter Setup Mode"
3б. Если переключился на PS/2. Переключите опять на "OUTPUT MODE - SERIAL", а лучше до переключения сделайте "RESET CONFIGURATION TO DEFAULTS". По умолчанию настройки по порту в табблице:
OPTION NUMBERS AND DESCRIPTIONS
NUMBER DESCRIPTION TYPE MIN MAX DEFAULT
007 SERIAL BAUD RATE 4BIT 0 7 5- (9600)
008 SERIAL DATA BITS BIT 0 1 1- 8 BITS
009 SERIAL STOP BITS BIT 0 1 0- 1STOP BIT
010 SERIAL PARITY 4BIT 0 4 0-NONE
011 SERIAL INTERCHARACTER
DELAY BYIE 0 50 0- (MSECS)
012 SERIAL HANDSHAKE MODE 4BIT 0 3 0-NONE
013 SERIAL HANDSHAKE TIMEOUT BYIE 0 100 20- (1SECONDS)
последнее это по-умолчанию.

Также попробуйте отсоединить и присоединить USB сканер или перегрузиться.

в режимі OUTPUT MODE - SERIAL - код не появляється в блокноті.
в режимі OUTPUT MODE - KEYBOARD WEDGE - появляється.
спочатку після сканування OUTPUT MODE - SERIAL я жодних штрих-кодів з інструкції не сканував-сканер не сканував в текстове вікно.
потім я зісканував RESET CONFIGURATION TO DEFAULTS, після нього OUTPUT MODE - SERIAL , штрих код 00705(9600), 00081(SERIAL DATA BITS-8), 00090(SERIAL STOP BITS 1),001000(SERIAL PARITY-NONE) -але сканер всеодно не працював.
в режимі клавіатури працює нормально, я вже 2 дні пробую його змусити працювати і не получається, потрібно драйвер, а драйвера не було лиш інструкція і скачати нема де.
найпростішим виходом було б в настройках сканера поміняти префікс на F5,зараз префікс стоїть "y" і ставиться перед штрих кодом якщо його активувати штрихкодом 01401(DECODE OPTIONS SEND BAR CODE ID-AS A PREFIX), потрібно знати як це зробити з допомогою інструкції, а я не знаю і інформації по цьому мало. Дякую за вашу увагу, ваша програма працює гарно, справа в сканері.


admin

#14
Не всегда нужен драйвер, попробуйте еще другое USB гнездо, может звучит глупо, но бывает и такое. Также можно попробовать сканер на другом ПК, желательно с другой ОС.