• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Ревізія

Автор molotokk, Жовтень 14, 2015, 08:29:37

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 4 Гостей дивляться цю тему.

molotokk

Привіт. Мені потрібно зробити ревізію. але актом інвертаризацї не зручно - бо великий об'єм товару і треба робити зразу з 2х компів. і до того ж товар не йде послідовно в магазині, а наприклад 5 молотків може лежати на одній вітрині, а ще 3 аналогічних в ящику в складі бути.  і зразу ж знаю що буде і мінусів в товарі і надлишку готівки в касі (бо лише 1й рік працює магазин з програмою).
Можливо хтось щось порадить?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Жовтень 14, 2015, 08:29:37
Привіт. Мені потрібно зробити ревізію. але актом інвертаризацї не зручно - бо великий об'єм товару і треба робити зразу з 2х компів. і до того ж товар не йде послідовно в магазині, а наприклад 5 молотків може лежати на одній вітрині, а ще 3 аналогічних в ящику в складі бути.  і зразу ж знаю що буде і мінусів в товарі і надлишку готівки в касі (бо лише 1й рік працює магазин з програмою).
Можливо хтось щось порадить?

Так и не понятно почему нельзя делать существующим актом инвентаризации, зачем чтобы товар шел последовательно и какая разница где какой товар лежит? В любом случае тем по инвентаризации куча, зачем новая? Вот одна из самых больших:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,460.0.html

molotokk

Цитата: admin від Жовтень 16, 2015, 10:22:38
Цитата: molotokk від Жовтень 14, 2015, 08:29:37
Привіт. Мені потрібно зробити ревізію. але актом інвертаризацї не зручно - бо великий об'єм товару і треба робити зразу з 2х компів. і до того ж товар не йде послідовно в магазині, а наприклад 5 молотків може лежати на одній вітрині, а ще 3 аналогічних в ящику в складі бути.  і зразу ж знаю що буде і мінусів в товарі і надлишку готівки в касі (бо лише 1й рік працює магазин з програмою).
Можливо хтось щось порадить?

Так и не понятно почему нельзя делать существующим актом инвентаризации, зачем чтобы товар шел последовательно и какая разница где какой товар лежит? В любом случае тем по инвентаризации куча, зачем новая? Вот одна из самых больших:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,460.0.html

Ви мене не зрозуміли напевно - ревізію будемо робити з 2х компів одночасно - тобто буде 2 акти інвертаризації і наприклад в 1 буде 3 молотки а в іншому ще 2. А таких випадків буде дуже багато. тобто чи можна потім ті 2 акти інвертаризації автоматично об'єднати в 1?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Жовтень 16, 2015, 16:49:40
Ви мене не зрозуміли напевно - ревізію будемо робити з 2х компів одночасно - тобто буде 2 акти інвертаризації і наприклад в 1 буде 3 молотки а в іншому ще 2. А таких випадків буде дуже багато. тобто чи можна потім ті 2 акти інвертаризації автоматично об'єднати в 1?

Выписываете сколько угодно актов инвентаризации. После заходите в архив актов, выделяете нужные правой кнопкой "Как шаблон (из нескольких документов)", создается один консолидированный акт, все суммируется и кол-во на складе тоже, ничего страшного, переходите на закладку "Общее" в документа и нажимаете "Пересчет остатков" на нужную дату, остатки пересчитаются. Документ готов, старые можно удалять.

molotokk

Дуже дякую. Це то що треба))
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01