• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Помощь по настройке сетевой версии

Автор eldik, Вересень 16, 2015, 15:01:02

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

eldik

Буду благодарен за помощь. Объясните пожалуйста пошагово, что нужно сделать чтобы подключить второй компьютер по маршрутизатору к программе Укрслад, мне надо две выписки.. У меня стоит обычная локальная версия Укрсклад версии 5.79.1. , я купил ключ  ПРО версии, не знаю надо было или нет. Вот что есть : Локальная версия 5.79.1 и ключ ПРО версии, что делать дальше? Заранее благодарен.

Creat

А ключ до якої версії купили?
Ключ один?

eldik


Creat

до 5 версії?
вам потрібно два ключі.
Будете залишатись на 5-й?

Creat

http://www.ukrsklad.com/ua/download.html
Як встановити мережеву версію
Для інсталяції мережевої версії Вам необхідно:

Запустити файл інсталяції Сервера (usklad_s.exe) на комп'ютері (сервері), де буде розташовуватися база даних, і дотримуватись інструкцій майстра установки.
Обов'язково перезавантажте комп'ютер!

ВАЖЛИВО! Якщо Ви переходите з локальної версії на мережеву, замініть файл бази даних sklad.tcb на Сервері своїм з локальної. Файл бази даних знаходиться в каталозі програми, у підкаталозі DB. Якщо це Windows Vista, 7, 8 і програма встановлена у /Program Files/, то дані зберігаються в прихованій папці /Program Data/ (як включити відображення прихованих файлів в Windows Vista, 7, 8 описано тут: http://windows.microsoft.com/ru-RU/windows7/Show-hidden-files). Обов'язково перезавантажте комп'ютер!

Запустити файл інсталяції Клієнта (usklad_c.exe) на комп'ютер(і/ах), звідки Ви хочете здійснювати доступ до даних (по локальній мережі) і дотримуватись інструкцій майстра установки. (Сервер і Клієнт можуть бути встановлені на одному комп'ютері)
Для налаштування клієнта, Вам слід перекопіювати файл налаштувань ubclient.ini з каталогу Сервера в каталог Клієнта. Після запустити Клієнт. Все!
Примітка. Файл налаштувань ubclient.ini необхідно перекопіювати в усі Клієнти, включно з тим, який встановлений на Сервері.

Додаткові дані для установки:

каталог Сервера - UkrSklad6S
каталог Клієнта - UkrSklad6C

eldik

Могут ли кто то помочь настроить, не безплатно ,например по TeamViewer?

admin

Цитата: eldik від Вересень 16, 2015, 15:01:02
Буду благодарен за помощь. Объясните пожалуйста пошагово, что нужно сделать чтобы подключить второй компьютер по маршрутизатору к программе Укрслад, мне надо две выписки.. У меня стоит обычная локальная версия Укрсклад версии 5.79.1. , я купил ключ  ПРО версии, не знаю надо было или нет. Вот что есть : Локальная версия 5.79.1 и ключ ПРО версии, что делать дальше? Заранее благодарен.

Вы подключаетесь удаленно т.е. через интернет? Если да, тогда ссылка:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,1885.0.html
Если у вас локальная сеть, то как установить сетевую версию программы, подробно описано в справке программы и на сайте в разделе Скачать.

Creat

#7
Звертайтесь і давайте координати  ;) Гляну.

eldik


Creat