• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Резерв в акте инвентаризации

Автор ludmila_r, Вересень 14, 2015, 00:48:33

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ludmila_r

Добрый день.Можно ли добавить в "акт инвентаризации" колонку "резерв".Когда делаем ревизию мы видим в "акте инвентаризации"только фактическое количество и количество на складе,а резерв не учитывается.Выравниваем остатки путём "внесения остатков" или "списанием",а резерв остаётся не учтённым,ни денег.ни товару-в резерве.Резерв должен прибавлятся до фактического количества,а уже потом должен коректироваться путём "списания "или "внесения товара"Спасибо за сотрудничество.

admin

Цитата: ludmila_r від Вересень 14, 2015, 00:48:33
Добрый день.Можно ли добавить в "акт инвентаризации" колонку "резерв".Когда делаем ревизию мы видим в "акте инвентаризации"только фактическое количество и количество на складе,а резерв не учитывается.Выравниваем остатки путём "внесения остатков" или "списанием",а резерв остаётся не учтённым,ни денег.ни товару-в резерве.Резерв должен прибавлятся до фактического количества,а уже потом должен коректироваться путём "списания "или "внесения товара"Спасибо за сотрудничество.

Это перенаправленное письмо:
От: УкрСклад
Кому: ludmila_r
Дата: 30 вересня 2015 р., 10:14:54
Тема: Возврат в "акте инвентаризации"

===8<==============Оригинал текста письма===============
Приветствую Вас,

29.09.2015 в 21:57, Вы писали:

ЛР> Добрый день.Можно ли добавить в "акт инвентаризации" колонку
ЛР> "резерв".Когда делаем ревизию мы видим в "акте
ЛР> инвентаризации"только фактическое количество и количество на
ЛР> складе,а резерв не учитывается.Выравниваем остатки путём "внесения
ЛР> остатков" или "списанием",а резерв остаётся не учтённым,ни
ЛР> денег.ни товару-в резерве.Резерв должен прибавлятся до
ЛР> фактического количества,а уже потом должен коректироваться путём
ЛР> "списания "или "внесения товара"Спасибо за сотрудничество.

Резерв это третье состояние товара, он и ни у вас на складе, и ни у
Клиента, представьте что он на отдельном складе с названием "Резерв".
На время инвентаризации резервы надо снять, либо учитывать его по
отчету "Товар в резерве (на текущую дату)" при вводе фактического
кол-ва.

--
С уважением, Дмитрий Котельников
  Служба поддержки УкрСклад.
===8<===========Окончание оригинала теста письма========

Также важно знать что форум не поддержка, не дублируйте сообщения на форум и поддержку. Смотрите правила форума:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,426.0.html

ОлександрСт

Добрий день. Прошу допомоги або розяснення.
В кінці року очистили дані, автоматично сформований акт інвентаризації, та внесеення залишків.Все ОК.
Але! Виявляється всі резерви які "висіли" у минулому році перенеслись на теперішній!!!
Яким чіном знищити минулорічні резерви??
Дякую.

HumanKM

встановіть останню версію Укрскладу, там пишуть вирішена Ваша проблема:

- Дороблено: якщо використовувати "Очистити дані" зі збереженням залишків, то тепер кількість в Резерві і на Виробництві також обнуляється.
вайбер 050-557-46-26

ОлександрСт

супер!!! Тепер треба дочекатись кінця року щоб зробити все красиво!
тобто, якщо зробити "очистити дані", топрограма мені очистить усе від початку року, і це не є добре.
яким чином мені зараз обнулити резерв? Бо рахунків, по яким цей резерв сформовано, немає. І в "списання" я не можу їх внести... "Перерахунок залишків" теж резерв не зачепає. ( а це варіант для внесення такої можливості).
Поки що бачу лише через знищення повністю цього товару, та запису нового із окремим "внесення залишків".

HumanKM

зверніться до розробника на ел пошту з проханням надати скрипт для видалення резерву
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: ОлександрСт від Березень 06, 2024, 10:19:52супер!!! Тепер треба дочекатись кінця року щоб зробити все красиво!
тобто, якщо зробити "очистити дані", топрограма мені очистить усе від початку року, і це не є добре.
яким чином мені зараз обнулити резерв? Бо рахунків, по яким цей резерв сформовано, немає. І в "списання" я не можу їх внести... "Перерахунок залишків" теж резерв не зачепає. ( а це варіант для внесення такої можливості).
Поки що бачу лише через знищення повністю цього товару, та запису нового із окремим "внесення залишків".
Добрий день. Напишіть це розробникам на підтримку. Думаю, що якось в індивідуальному порядку допоможуть, можливо скриптом.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01