• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Округлення цін

Автор molotokk, Вересень 10, 2015, 15:51:32

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

molotokk

Цитата: Creat від Вересень 18, 2015, 10:45:24
Можна. Треба знімати галочку в одній націнці ставити в іншій, натискати призначити ціни, вертати назад. І в автоматичному режимі працювати це не буде. Треба буде запускати скрипт руками кожен раз.
Простіше в скрипті прописати всі 40 груп. А особливо, якщо ці групи можна погрупувати по однакових націнках, округленнях то не буде 40 умов. Але й 40 умов прописати не важко.
Проблема в тому, що групи регулярно змінюються, змінюється іноді націнка в групах... і для 40+ груп робити це навіть раз в місяць скриптом - вельми не зручно =(
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Creat

Змінилась група. Змінилась націнка і відразу змінили ці цифри в скрипті, так як перед цим змінювали в таблиці. Я не думаю що розробники захочуть ускладнювати і змінювати націнку по групах, так як є вже додатковий більш універсальний інструмент націнка скриптом.
Теоретично можна написати якусь невеличку програму, яка буде генерувати вам скрипт в залежності від націнок по групах та ще й заокруглення потрібне зробити, але я зараз цього не зможу зробити.
Хоча тут на форумі пробігав подібний макрос в Екселі.

TheOK

Цитата: Creat від Вересень 18, 2015, 12:02:51
Теоретично можна написати якусь невеличку програму, яка буде генерувати вам скрипт..
Хоча тут на форумі пробігав подібний макрос в Екселі.
Мне кажется, Ексель наиболее удобен будет в данном случае, как достаточно распространенный инструмент
Работа в УкрСклад(особенности и советы): [url="//www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html"]www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html[/url]
Некоторые мои отчеты можно найти здесь: [url="http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2307.0.html"]http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2307.0.html[/url]

molotokk

#18
маю кілька груп товарів, зробив скрипт:
IF(grupa_id_in = 4) THEN
  BEGIN
    cena_r_out = udf_roundto(cena_in * 1.35, 100); 
    cena_o_out = udf_roundto(cena_in * 1.2, 5);
  END
  ELSE
  IF(grupa_id_in = 3) THEN
  BEGIN
    cena_r_out = udf_roundto(cena_in * 1.25, 100); 
    cena_o_out = udf_roundto(cena_in * 1.15, 100);
END

простий, по шаблону.
прихідні ціни в основному в $ а продажні всі в гривні.
той скрипт націнив що роздрібна получилась в гривні але цифра така як для долара, а оптова нормально в гривні: шланг 12мм  вхідна ціна 1$ роздрібна 1.35грн оптова 32грн і т.д.
що я роблю не так?
мені треба щоб в групі 4 націнка була 1.35 і 1.2, а заокруглення до гривні вверх і до 5 копійок вверх відповідно.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Червень 05, 2017, 23:17:34
маю кілька груп товарів, зробив скрипт:
IF(grupa_id_in = 4) THEN
  BEGIN
    cena_r_out = udf_roundto(cena_in * 1.35, 100); 
    cena_o_out = udf_roundto(cena_in * 1.2, 5);
  END
  ELSE
  IF(grupa_id_in = 3) THEN
  BEGIN
    cena_r_out = udf_roundto(cena_in * 1.25, 100); 
    cena_o_out = udf_roundto(cena_in * 1.15, 100);
END

простий, по шаблону.
прихідні ціни в основному в $ а продажні всі в гривні.
той скрипт націнив що роздрібна получилась в гривні але цифра така як для долара, а оптова нормально в гривні: шланг 12мм  вхідна ціна 1$ роздрібна 1.35грн оптова 32грн і т.д.
що я роблю не так?
мені треба щоб в групі 4 націнка була 1.35 і 1.2, а заокруглення до гривні вверх і до 5 копійок вверх відповідно.

Посмотрите по ссылке:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2883.msg21980.html#msg21980

molotokk

Дякую, буду дивитись
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

ОлександрСт

Добрий день.
основна валюта -долар, національна - гривня!
то як здійснюється націнка для обліку мене майже влаштовує, але
Чи можна округляти ціни тільки коли формуються документи?

ОлександрСт

Яким чином округляти ціни для прайса, та видаткових накладних??