• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Переоцінка по групах товару

Автор fww1510, Квітень 08, 2015, 10:38:04

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

fww1510

Доброго дня!Підскажіть будь-ласка , як зробити переоцінку по окремій групі товару .Наприклад в мене 4 -ри групи товару :каналізація , поліпропілен , і т.д., і мені треба змінити ціни в групі каналізація.

admin

Цитата: fww1510 від Квітень 08, 2015, 10:38:04
Доброго дня!Підскажіть будь-ласка , як зробити переоцінку по окремій групі товару .Наприклад в мене 4 -ри групи товару :каналізація , поліпропілен , і т.д., і мені треба змінити ціни в групі каналізація.

Правой кнопкой на группе "Переоценить выделенную группу товаров", наценки настраиваются в меню Опции : Наценки на товары.

fww1510

#2
Я вибачаюсь, але щось в мене коли нажимаю праву клавішу на складі то ні чого не пропонується ...

admin

Цитата: fww1510 від Квітень 08, 2015, 11:04:34
Я вибачаюсь, але щось в мене коли нажимаю праву клавішу на складі то ні чого не пропонується ...

В справочнике товаров правой кнопкой на группе.

fww1510

Можливо я не вірно задав запитання , мені не потрібно змінювати націнку , а повністю прихідну ціну по групі товару.

admin

Цитата: fww1510 від Квітень 08, 2015, 12:53:13
Можливо я не вірно задав запитання , мені не потрібно змінювати націнку , а повністю прихідну ціну по групі товару.

Приходную? А по какому критерию приходную будете подымать? Если надо чтобы программа делала автокорректировку цены из приходных накладных, включите ее в параметрах программы.
Хотите скриптом, вот первая ссылка в поиске, в вашем случае надо изменять поле cena:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,3058.msg18810.html#msg18810

fww1510

Дякую за допомогу!Але підскажіть , як можна змінити прихідну ціну окремо по кожному складу ?

admin

Цитата: fww1510 від Квітень 08, 2015, 15:35:34
Дякую за допомогу!Але підскажіть , як можна змінити прихідну ціну окремо по кожному складу ?

Так по складу надо или по группе, вы то по складу, то по группе? По какому критерию приходную будете менять?

fww1510

#8
Вибачте , що морочу Вам голову , але нарешті я правильно виразив запитання , і Ви мене зрозуміли ,потрібно змінити прихідну ціну по складу.Дякую!

admin

По складу пример смены цены на 20% для склада с ID = 5:

UPDATE
  tovar_name tn
SET
  tn.cena = tn.cena * 1.2
WHERE
  tn.num IN (SELECT tz.tovar_id FROM tovar_zal tz WHERE tz.sklad_id = 5)


sklad_id смотрим скриптом:

SELECT
  sn.num,
  sn.name,
  sn.firma_id
FROM
  sklad_names sn
WHERE
  sn.num > 0 AND
  sn.visible = 1

fww1510