• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Синхронізація номенклатури між складами

Автор molotokk, Січень 17, 2015, 10:20:35

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

molotokk

Як можна провести синхронізацію не всього складу, а лише ідентичних товарів, або товарів на вибір? а то робити синхронізацію всього складу - це напряг: склад 1 - 1000 позицій склад 2 - 500 позицій, але спільними в них є лише 100. Як можна синхронізувати ЛИШЕ ті 100 товарів? Дякую.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Січень 17, 2015, 10:20:35
Як можна провести синхронізацію не всього складу, а лише ідентичних товарів, або товарів на вибір? а то робити синхронізацію всього складу - це напряг: склад 1 - 1000 позицій склад 2 - 500 позицій, але спільними в них є лише 100. Як можна синхронізувати ЛИШЕ ті 100 товарів? Дякую.

Документом перемещение. Если не хотите чтобы количество переносилось, а просто синхронизировался этот товар, после удалите документ перемещения, товары в справочниках останутся.

molotokk

Цитата: admin від Січень 17, 2015, 11:16:24
Цитата: molotokk від Січень 17, 2015, 10:20:35
Як можна провести синхронізацію не всього складу, а лише ідентичних товарів, або товарів на вибір? а то робити синхронізацію всього складу - це напряг: склад 1 - 1000 позицій склад 2 - 500 позицій, але спільними в них є лише 100. Як можна синхронізувати ЛИШЕ ті 100 товарів? Дякую.

Документом перемещение. Если не хотите чтобы количество переносилось, а просто синхронизировался этот товар, после удалите документ перемещения, товары в справочниках останутся.

Це трошки не той функціонал. Потрібно реалізувати функцію синхронізації ЛИШЕ спільного товару, без клацання на кожній позиції, бо товару є 10-15 тис..
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Січень 18, 2015, 18:47:20
Це трошки не той функціонал. Потрібно реалізувати функцію синхронізації ЛИШЕ спільного товару, без клацання на кожній позиції, бо товару є 10-15 тис..

Как программе знать какой из этих товаров общий? Пока вы ей не покажите, она об этом не узнает.

forsage

Цитата: admin від Січень 19, 2015, 11:51:08
Цитата: molotokk від Січень 18, 2015, 18:47:20
Це трошки не той функціонал. Потрібно реалізувати функцію синхронізації ЛИШЕ спільного товару, без клацання на кожній позиції, бо товару є 10-15 тис..

Как программе знать какой из этих товаров общий? Пока вы ей не покажите, она об этом не узнает.

можна скористатися полем "Код". Зазвичай він є унікальним і не повторюється. Якщо код збігається, то товар одинаковий.

molotokk

так при аналогічних товарах в них  повністю аналогічна назва. і мені здається що має бути якийсь прихований, не доступний редагуванню ідентифікатор?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Січень 19, 2015, 14:38:37
так при аналогічних товарах в них  повністю аналогічна назва. і мені здається що має бути якийсь прихований, не доступний редагуванню ідентифікатор?

? Так в фильтре забейте этот товар и он выведется весь с одинаковым параметром.

molotokk

Приклад: є 2 різні склади на різних акт. фірмах, аналогічний товар:
Кран P1006
Кран P1006-2
Кран P1306
Кран P2206
Кран P3006
Кран P4006
Кран P4506-2
Кран P4906
Шаровый кран 1/2 Б ГГ вода*
Шаровый кран 1/2 Б ГГ газ*
Шаровый кран 1/2 Б ГШ вода*
Шаровый кран 1/2 Б ГШ газ*
Шаровый кран 1/2 Р ГГ вода*
Шаровый кран 1/2 Р ГГ газ*
Шаровый кран 1/2 Р ГШ вода*
Шаровый кран 1/2 Р ГШ газ*
Шаровый кран 1/2 БШШ вода*
Арка 1/2-1/2 регулировочный
Арка 1/2-3/4 регулировочный
Пиво 1/2 угловое*
Пиво 3/4 угловое*
Кран с удлинителем 3/4
переходник 26*1"н*
переходник 26*1/2в*
переходник 26*1/2н*
переходник 26*26*
коллектор 3/4*2 на16 букса
коллектор 3/4*3 на16 букса
коллектор 3/4*4 на16 букса


і т.д. і це кілька позицій, а якщо їх близько 1000? щоб охопити їх фільтрами - довго гратись, тим більше цей товар розкиданий в 4 групах ,а в групі 5-10 підгруп. Чому не зробити синхронізацію аналогічного товару?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

molotokk

Цитата: forsage від Січень 19, 2015, 13:03:27
Цитата: admin від Січень 19, 2015, 11:51:08
Цитата: molotokk від Січень 18, 2015, 18:47:20
Це трошки не той функціонал. Потрібно реалізувати функцію синхронізації ЛИШЕ спільного товару, без клацання на кожній позиції, бо товару є 10-15 тис..

Как программе знать какой из этих товаров общий? Пока вы ей не покажите, она об этом не узнает.

можна скористатися полем "Код". Зазвичай він є унікальним і не повторюється. Якщо код збігається, то товар одинаковий.

2 різних акт.фірми, відповідно різні коди. а назва то таки точно ідентична.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Січень 19, 2015, 15:22:16
2 різних акт.фірми, відповідно різні коди. а назва то таки точно ідентична.

Если товар заведен два раза полностью одинаковый на два разных склада/фирмы/группы, это разный товар и всегда таким останеться и не важно одинаковый у него код или все остальное, это разные товарные позиции. Одинаковый товар на разных складах может быть только синхронизированный товар с помощью программы.

molotokk

Цитата: admin від Січень 19, 2015, 15:27:10
Цитата: molotokk від Січень 19, 2015, 15:22:16
2 різних акт.фірми, відповідно різні коди. а назва то таки точно ідентична.

Если товар заведен два раза полностью одинаковый на два разных склада/фирмы/группы, это разный товар и всегда таким останеться и не важно одинаковый у него код или все остальное, это разные товарные позиции. Одинаковый товар на разных складах может быть только синхронизированный товар с помощью программы.
так от, до чого і ішли... товар я з одного складу в інший синхронізував програмою (не в ручну створював) тобто він однаковий))
от і як автоматично синхронізувати аналогічні товари з різних складів? (наприклад в одному складі змінили ціну на 200-500 позиціях, а в іншому складі - щоб синхронізувати автоматично, але при цьому не чіпаючи товарів, які є лише в одному з складів) тобто щоб синхронізувався ЛИШЕ СПІЛЬНИЙ для двох складів товар)
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Січень 19, 2015, 15:34:21
так от, до чого і ішли... товар я з одного складу в інший синхронізував програмою (не в ручну створював) тобто він однаковий))
от і як автоматично синхронізувати аналогічні товари з різних складів? (наприклад в одному складі змінили ціну на 200-500 позиціях, а в іншому складі - щоб синхронізувати автоматично, але при цьому не чіпаючи товарів, які є лише в одному з складів) тобто щоб синхронізувався ЛИШЕ СПІЛЬНИЙ для двох складів товар)

Через документ перемещение можно выборочно синхронизировать, добавляйте группами, выборочно или весь товар как угодно. Программа за вас не может знать какое именно товар синхронизировать пока вы ей это не покажете. Если меняете цену в одном для синхронизированного товара, меняется везде, если не меняется, значит это разные товары.

molotokk

я перепрошую, але Ви мене ну зооооовсім не розумієте. потрібно синхронізувати ВЕСЬ  АНАЛОГІЧНИЙ  - СПІЛЬНИЙ  (і тільки) товар.
НАПРИКЛАД: наприклад в одному складі змінили ціну на 200-позиціях і з них 150 є в ін. складі.  - заходим в меню, вибираємо склади
(тобто склад 1 - що в ньому змінили ціну, і  з нього берем дані і склад 2 - той, в який хочем додати оновлені дані)
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Січень 19, 2015, 15:45:02
я перепрошую, але Ви мене ну зооооовсім не розумієте. потрібно синхронізувати ВЕСЬ  АНАЛОГІЧНИЙ  - СПІЛЬНИЙ  (і тільки) товар.
НАПРИКЛАД: наприклад в одному складі змінили ціну на 200-позиціях і з них 150 є в ін. складі.  - заходим в меню, вибираємо склади
(тобто склад 1 - що в ньому змінили ціну, і  з нього берем дані і склад 2 - той, в який хочем додати оновлені дані)

Синхронизация делается через меню Опции : Синхронизация между складами и документом перемещения, думаю вы бы уже давно бы синхронизировали ваши товары за то время которое мы переписываемся.

molotokk

Цитата: admin від Січень 19, 2015, 15:55:43
Цитата: molotokk від Січень 19, 2015, 15:45:02
я перепрошую, але Ви мене ну зооооовсім не розумієте. потрібно синхронізувати ВЕСЬ  АНАЛОГІЧНИЙ  - СПІЛЬНИЙ  (і тільки) товар.
НАПРИКЛАД: наприклад в одному складі змінили ціну на 200-позиціях і з них 150 є в ін. складі.  - заходим в меню, вибираємо склади
(тобто склад 1 - що в ньому змінили ціну, і  з нього берем дані і склад 2 - той, в який хочем додати оновлені дані)

Синхронизация делается через меню Опции : Синхронизация между складами и документом перемещения, думаю вы бы уже давно бы синхронизировали ваши товары за то время которое мы переписываемся.

мені потрібно синхронізувати НЕ ВСЕ а лише товари, які АНАЛОГІЧНІ! весь склад - в одному 10000 тис. позицій, а в ін. - 15000. а СПІЛЬНИХ - лише 1000.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01