• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Реплікація

Автор molotokk, Січень 16, 2015, 15:32:39

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 3 Гостей дивляться цю тему.

molotokk

Ситуація наступна: є склад-магазин в 1 населеному пункті (умовно назвемо "1") і простий магазин в ін. (умовно назвемо "2").
Зазвичай товар в 2 виписується з 1. 1 - вже на комп'ютеризовано, стоїть звичайно ж укрсклад. 2 поки що ні.
Як можна організувати роботу 2? як варіанти розглядаю реплікацію і онлайн через і-нет. Але через і-нет незручно бо дууууже поганий і мала швидкість.
А з реплікацією неможу нормально розібратись.
Поясніть будь-ласка, як вона реалізується?
Дякую.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Creat

Через інтернет відкиньте відразу не буде працювати! Хіба що в термінальному режимі - це коли всі програми крутяться на одному сервері в різних папках а ви доступаєтесь як до робочого стола. Тут на форумі хтось так робить пошукайте тему. Тоді якщо обрив нічого не пропадає - просто заново підєднуєтесь до серверу, щось схоже як тімвієвер.
Реплікація вам також підходить, але я з нею не працював. В допомозі все доступно зробіть покроково. Є ще теми на форумі пошукайте.

molotokk

#2
Якщо я в головн. офісі обробляю всю інформацію, прихідні накладні, гуртових клієнтів, і т.д., а в офісі 2 (наприклад) в мене лише вікно касира (я набираю прихідну накладну, а касир у віддаленому продає товар) - в якій послідовності і з якими параметрами робити реплікацію, щоб ВСІ дані з ДВОХ офісів нормально синхронізувались???  Наприклад - в віддаленому є на приході 10 молотків, касир продав 4 = 6, а я на прихід поставив 20, тобто в результаті і в головному і в віддаленому офісах має бути 26).
Або ще: В головному офісі змінив ціну молотка з 30 на 35, а в той же (і наприклад стало 10 шт. вже по 35 грн =350) а в віддаленому в той час з 10 продалось 2 по ціні 30 і тоді я проводжу реплікацію.  що буде з тими 10 гривнями, звітністю і т.д.??
Дякую.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

molotokk

І ще: чи можна на віддалений офіс скидати ЛИШЕ 1 активну фірму з 5?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: molotokk від Січень 16, 2015, 22:35:19
Якщо я в головн. офісі обробляю всю інформацію, прихідні накладні, гуртових клієнтів, і т.д., а в офісі 2 (наприклад) в мене лише вікно касира (я набираю прихідну накладну, а касир у віддаленому продає товар) - в якій послідовності і з якими параметрами робити реплікацію, щоб ВСІ дані з ДВОХ офісів нормально синхронізувались???

В любой последовательности и с любой частотой. Все зависит от того насколько вам важна актуальная информация по например наличию и измененным ценам.

Цитата: molotokk від Січень 16, 2015, 22:35:19
Наприклад - в віддаленому є на приході 10 молотків, касир продав 4 = 6, а я на прихід поставив 20, тобто в результаті і в головному і в віддаленому офісах має бути 26).

Будет после синхронизации 26.

Цитата: molotokk від Січень 16, 2015, 22:35:19
Або ще: В головному офісі змінив ціну молотка з 30 на 35, а в той же (і наприклад стало 10 шт. вже по 35 грн =350) а в віддаленому в той час з 10 продалось 2 по ціні 30 і тоді я проводжу реплікацію.  що буде з тими 10 гривнями, звітністю і т.д.??
Дякую.

Ничего не будет, они же продались по 30 грн., документы же не меняются. Одни товары будут проданы по одной цене, после синхронизации точка увидит новые цены и будет продавать по другой.

admin

Цитата: molotokk від Січень 17, 2015, 09:55:17
І ще: чи можна на віддалений офіс скидати ЛИШЕ 1 активну фірму з 5?

Можете ограничить доступ к активной фирме и складам для пользователя который будет работать на удаленной точке.

molotokk

Дякую за роз'яснення=))
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

molotokk

#7
Ще одне питання:
2 варіанти розвитку подій:
1. На головному офісі (Мережева версія: Сервер+5 клієнтів) роблю Створення (перетворення) бази для віддаленого офісу, потім на ін. компі (офіс1) (де просто локальна версія) роблю Початковий прийом (створення) для цього офісу, перезапускаю програму і все працює =))
2. На головному офісі роблю Створення (перетворення) бази для віддаленого офісу, потім на ін. компі (офіс1) (Теж мережева версія: 1 комп - сервер + клієнт і 1 комп - клієнт) роблю Початковий прийом (створення) для цього офісу, перезапускаю програму і все без змін, реплікація не пройшла(
А мені потрібно, щоб була мережева і на головному офісі і на офісі1 (віддалений)


На зображенні лоз з варіанту 2 (з мережевої на мережеву)
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Vad

#8
Цитата: molotokk від Січень 31, 2015, 16:26:54
Ще одне питання:
2 варіанти розвитку подій:
1. На головному офісі (Мережева версія: Сервер+5 клієнтів) роблю Створення (перетворення) бази для віддаленого офісу, потім на ін. компі (офіс1) (де просто локальна версія) роблю Початковий прийом (створення) для цього офісу, перезапускаю програму і все працює =))
2. На головному офісі роблю Створення (перетворення) бази для віддаленого офісу, потім на ін. компі (офіс1) (Теж мережева версія: 1 комп - сервер + клієнт і 1 комп - клієнт) роблю Початковий прийом (створення) для цього офісу, перезапускаю програму і все без змін, реплікація не пройшла(
А мені потрібно, щоб була мережева і на головному офісі і на офісі1 (віддалений)

На зображенні лоз з варіанту 2 (з мережевої на мережеву)

Была такая проблема решается либо правкой пары файлов, либо проще установить локальную версию, сделать втяжку базы для этого офиса, а потом файл с базой перекинуть в сетевую.
p.s. Проделывал это с версией 5.89, на 6-й надо пробывать.

molotokk

#9
Цитата: Vad від Лютий 01, 2015, 11:04:45
Цитата: molotokk від Січень 31, 2015, 16:26:54
Ще одне питання:
2 варіанти розвитку подій:
1. На головному офісі (Мережева версія: Сервер+5 клієнтів) роблю Створення (перетворення) бази для віддаленого офісу, потім на ін. компі (офіс1) (де просто локальна версія) роблю Початковий прийом (створення) для цього офісу, перезапускаю програму і все працює =))
2. На головному офісі роблю Створення (перетворення) бази для віддаленого офісу, потім на ін. компі (офіс1) (Теж мережева версія: 1 комп - сервер + клієнт і 1 комп - клієнт) роблю Початковий прийом (створення) для цього офісу, перезапускаю програму і все без змін, реплікація не пройшла(
А мені потрібно, щоб була мережева і на головному офісі і на офісі1 (віддалений)

На зображенні лоз з варіанту 2 (з мережевої на мережеву)

Была такая проблема решается либо правкой пары файлов, либо проще установить локальную версию, сделать втяжку базы для этого офиса, а потом файл с базой перекинуть в сетевую.
p.s. Проделывал это с версией 5.89, на 6-й надо пробывать.

А всі наступні реплікації на мережеві версії працюють нормально?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Vad

Цитата: molotokk від Лютий 01, 2015, 20:45:21
А всі наступні реплікації на мережеві версії працюють нормально?
Да, проблема была только с первоначальным созданием удаленной точки.

admin

Цитата: Vad від Лютий 02, 2015, 00:29:11
Да, проблема была только с первоначальным созданием удаленной точки.

Первоначальная репликация делает замену файла, надо монопольный доступ к файлу. Вы уверены что делали первоначальный прием на тот же компьютере где и Сервер и уверены что в этот момент никто из других клиентов не был подсоединен к базе?

molotokk

Цитата: admin від Лютий 02, 2015, 15:19:40
Цитата: Vad від Лютий 02, 2015, 00:29:11
Да, проблема была только с первоначальным созданием удаленной точки.

Первоначальная репликация делает замену файла, надо монопольный доступ к файлу. Вы уверены что делали первоначальный прием на тот же компьютере где и Сервер и уверены что в этот момент никто из других клиентов не был подсоединен к базе?
Враховуючи, що я це робив на сервері в 7 ранку, а магазин відкривається в 8 - то впевнений.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Vad

Цитата: admin від Лютий 02, 2015, 15:19:40
Первоначальная репликация делает замену файла, надо монопольный доступ к файлу. Вы уверены что делали первоначальный прием на тот же компьютере где и Сервер и уверены что в этот момент никто из других клиентов не был подсоединен к базе?
Проделывал это все на одном компьютере не подключенном ни к чему и закрытыми всеми другими клиентами на нем, доступа соответственно ни у кого не было. Я уже этот вопрос поднимал ранее, но так как ответа тогда не получил вышел из положения способом который описал выше. Возможно это поможет и другим.

admin

Да, спасибо, таки нашли ошибку. Уже исправили, в след. версии должно работать нормально.