• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Бонусная система

Автор Юра1808, Грудень 11, 2014, 09:39:28

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Юра1808

Объясните, пожалуйста как работать с бонусной ситемой?
Например, после начисления бонусов как произвести их обнуление и т.д.?

Спасибо...

admin

Цитата: Юра1808 від Грудень 11, 2014, 09:39:28
Объясните, пожалуйста как работать с бонусной ситемой?
Например, после начисления бонусов как произвести их обнуление и т.д.?
Спасибо...

в программе меню : Помощь : Справка : Работа с документами : Документ Окно кассира : Бонусы ?

Юра1808

Да! Помогите разобраться

admin

Цитата: Юра1808 від Грудень 18, 2014, 08:05:54
Да! Помогите разобраться

? Что именно вам не понятно из Справки?

syuli

Доброго дня. Чи можливо, щоб бонуси нараховувалися тільки при покупці товару із певної групи і тільки деяким клієнтам?

admin

Цитата: syuli від Січень 30, 2015, 17:15:33
Доброго дня. Чи можливо, щоб бонуси нараховувалися тільки при покупці товару із певної групи і тільки деяким клієнтам?

Бонусы работают только по всему документу, такое можно только для скидки, меню Справочники : Дисконты : SQL дисконт по товару.

syuli

#6
В SQL дисконт за сумою серед "Исходящие переменные" є змінні для роботи з бонусами, але серед SQL дисконт по товару нема. Тобто, якщо використовувати SQL дисконт по товару, то нарахувати бонуси неможливо? Чи можна використовувати два види дисконту одночасно (наприклад, SQL дисконт по товару для нарахування скидки і SQL дисконт за сумою для нарахування бонусу)?

Як дізнатися ID клієнта для SQL дисконт за сумою? Це, наскільки я розумію, не те ж саме, що і номер дисконтної картки.

phanex

А підскажіть будь-ласка, чи правильно я розумію?

Припустимо в мене в магазин приводять клієнтів дизайнери та прораби, котрим я надаю відсоток від покупки.

Наприклад в мене є прораб Вася, котрому я даю 10% відсотків від приведених клієнтів. Я завожу контрагента "Вася", в налаштуваннях ставлю бонус 10%. І провожу їх як "Покупець - Вася". І на нього нараховуються бонуси.

А як тоді робити щоб в накладних та ордерах ім'я Васі не відображалось? Чи взагалі все не так і я слово "бонус" неправильно зрозумів?