• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Допоможіть я в ступорі !!!!

Автор vhid, Грудень 06, 2014, 00:25:56

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

vhid

Обновив сервер і клієнта на останню версію і программа перестала відповідати завтра або уже сьогодні торгувати а в мене капець .

vhid

Коли запускаю програму (клієнта) вона просто висить і все що робити ДОПОМОЖІТЬ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vhid

#2
Як і де можна перевірити чи видалений старий сервер ????? Зайшов у папку сервера попереднього а там папка з сервером 6 лежть так правильно ???
Зайшо тупо в папку db і просто видалив сервер попередній потім перезавантажив компютер і скопіював з папки сервера файл  ubclient.ini в папку клієнта і о чудо відккрилася програма але моєї бази немає . Де собака порилась ????????????

vhid

#3
Я у відчаї , думав святкувати день армії , а прийдеться танцювати біля програми допоможіть: в чому питання . Взяв на свою голову зкачав нову версію програми і тепер КЕПЄЦ .........................
По порядку боровся з оновленням і нічого не вийшло і я вирішив перенести всю базу на один комп'ютер поставив серверну версію на диск D: , а клієнта поставив на диск С: . Потім взяв файл бази данних з старої версії і додав у диск D: з заміною в 6 версію.
При запуску клієнта клієнт обновився і відкрилось вікно програми з логіном та паролем . Я вибрав свою активну фірму і вроді всьо ОК... Але при запуску вікна касира викидає таке повідомлення

DataM.sDo
Can`tformat massage file C:\ Program Files(x86)\firebird/msg not found.
Dynamic SQL Error.
Input parameter mismatch for procedure CALC_ZNIG_PROC.

ДОООООПОМОЖІТЬ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

weee

#4
Устанавливаете укрсклад 5 версии локальную сборку, подставляете файл базы туда, открываете, через Опции-Востановление делаете бекам.
Копируете базу даных в укромное место. Удаляете через uninstall сервер 5 версии, сервер 6 версии. Перезагружете компьютер. Ставите 6 сервер - перезагружаете компьютер. Подставляете ubclient.ini в папку клиента 6 версии. Открываете, пишет : обнаружена база даных и тд, импортировать? - НЕТ
Далее Опции-Востановдение-Галочка: востановление базы от версии ниже 6.
Выбараете файл с бекапом, импорт. Перезапускаете, активируйте фирму. Отписатся что да как


vhid

Скачав по Вашому посиланню 5 версію локальну все запрацювало без жодної помилки зараз спробую іти іншими пунктами Ваших рекомендацій . Напишіть на кого і куди відправлю пляшку шампанського , а сам сьогодні напюся .........................

vhid

#7
                                                                                                              АЛЛИЛУЯ !!!
Всьо вийшло , я вже думав капець . Величезне дякую WEEE . Ваша порада допомогла на 100 відсотків все зпрацювало . Тепер требатільки зробити перереєстрацію клієнтів , ну це вже не є проблема ....
По поводу пляшки шампанського все всилі скажіть куди ......................... ДЯКУЮ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

weee

Да незачто, шампанского не нужно, спасибо :)
Зарабатывайте.