• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Разные цены в отчетах

Автор olga_gab, Березень 13, 2014, 13:22:12

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

olga_gab

Работаю с программой 2 года. НЕ могу смириться с тем что в одних и тех же отчетах используются разные цены.
Например отчет "Движение товара по складу:фильтр по группе" беру период, группу, выбираю рон. цену.
ПОЛУЧАЮ:
Остаток на нач. периода в Розн.цене    Приход в прих.цене.   Расход в розн.  Остаток в Розн.цене   ????

Где логика? как проверить развернутое сальдо? (:

Creat

А як по іншому?
При русі товару - прихід і розхід береться не з довідника , а з документів. Тобто визначається реальна ціна по якій купувався і продавався товар. У цей період він міг купуватись і продаватись за різними цінами, які не співпадають з довідником. А от вхідна на початок і залишкова на кінець періоду ціну беруть з довідника.
Рух товарів буде співпадати з реальним рухом коштів та заборгованостей - в цьому і логіка.
А як по іншому?

olga_gab

У мене роздрібна торгівля. При приході, товару призначається ціна роздрібна ціна і лише переоцінка може її змінити. Не може цей товар продаватись за різними цінами. І як кожен бухгалтер я хочу бачити розгорнуте сальдо.