• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

УкрСклад і робота на WHS 2011

Автор vhid, Січень 06, 2014, 19:09:39

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

vhid

Шановні форумчани у мене сьгодні вималювались такі проблеми потрібна Ваша допомога ...............
Я купив сервер MicroServer AMD N40L на ньому з магазину стоїть WHS 2011 призначена для домашнього вжитку . Я крім файлового накопичувача хочу встановити  на сервері мережеву версію УкрСклад а два робочих місця і місце приходу в складі зробити клієнтськими ....
Але є одне але .
Сам сервер стоїть в дома , між домом та роботою Wi-Fi міст зі швидкістю передачі данних десь 40-60 мб. , вся група клієнтських місць  робитеметься в межах локальної мережі ....
Виникає ціла низка питань .......
1. Чи може і буде УкрСклад коректно працювати на WHS 2011 ???
2. Чи хвататиме швидкості в 60 мегабіт для роботи двох торгових місць і місця комірника з програми на сервері  ???
3. Чи можна буде одночасно робити прихід товару і розхід товару через клієнтські компютери ???
Дайте відповідь бо дуже треба ......................

vhid

#1
Спобував в мене поки не вийшло , зробив все як книжка пише , але нічого не вийшло .... Запускаю клієнт і він висне намертво тільки диспечер задач допомагає . Я спробував відключити бандмаудер на обох компютерах , але нічого не вийшло ...... На антивіросові теж відключив і теж нічого .
Завтра зранку спробую викласти знімки попереджень програми . Повідомлення типу компютер скинув зєднання , але завлра скину точно ..... Якщо хтось зтикався з такою проблемою відпишітся .....

admin

Цитата: vhid від Січень 06, 2014, 23:06:17
Спобував в мене поки не вийшло , зробив все як книжка пише , але нічого не вийшло .... Запускаю клієнт і він висне намертво тільки диспечер задач допомагає .

1. УкрСклад Сервер установился без проблем?
2. Дождаться обязательно когда Клиент выдаст ошибку, он не зависает он обязательно выдаст ошибку, дождитесь и сообщите.

vhid

Я Вам дякую розібрався сам просто потрібно було в брандмаудері встановити доступ ну і так само в феєрволі потрібно було дати доступ . Всьо працює як годинник . ОК !!!!