• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Зміна ціни в прихідній накладній

Автор syuli, Серпень 21, 2013, 14:43:46

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 4 Гостей дивляться цю тему.

syuli

В довіднику товарів є певний товар. В прихідній накладній вибираю його і додаю певну кількість із новою ціною, але ціна в довіднику товарів не міняється. В чому причина? Автокорекція цін включена

Ще одне питання. Якщо потрібно ввести товар із роздрібною ціною і від неї рахувати інші види цін, чи це можливо?

BogdanB

Цитата: syuli від Серпень 21, 2013, 14:43:46
В довіднику товарів є певний товар. В прихідній накладній вибираю його і додаю певну кількість із новою ціною, але ціна в довіднику товарів не міняється. В чому причина? Автокорекція цін включена
там під автомаматичним коригуванням цін ще галочки потрібно ставити--в мене працює. тільки з цим обережно потрібно поводитись, і завжди памятати які галочки стоять))) якщо асортимент великий, можна незамітити що програма змінила продажну ціну, хоча не завжди потрібно це робити

syuli

#2
Я вже пробувала по-різному галочки ставити, але все одно не міняє ціну.

Точніше із всіх разів тільки один раз поміняло ціну, хоча я робила всі наступні рази так само

BogdanB

Цитата: syuli від Серпень 21, 2013, 16:54:11
Я вже пробувала по-різному галочки ставити, але все одно не міняє ціну.

Точніше із всіх разів тільки один раз поміняло ціну, хоча я робила всі наступні рази так само

:-[ ...а може Ви не проводите накладну...

syuli

Проводжу, я ще раз перевірила. І в накладній показана нова ціна, а в довіднику не змінюється

semp

Цитата: syuli від Серпень 21, 2013, 14:43:46
... В прихідній накладній вибираю його і додаю певну кількість із новою ціною...

Якщо Ви при додаванні товару міняєте суму, а не ціну, то ціна в довіднику товарів не буде змінюватись; може в цьому причина.
Крім того, в довіднику галочки повинні стояти "Автоматическая корректировка цены товара" i "Автокорректировка расходных цен"

syuli

Цитата: semp від Серпень 21, 2013, 18:32:12

Якщо Ви при додаванні товару міняєте суму, а не ціну, то ціна в довіднику товарів не буде змінюватись; може в цьому причина.
Крім того, в довіднику галочки повинні стояти "Автоматическая корректировка цены товара" i "Автокорректировка расходных цен"

Міняю якраз ціну, а не суму, і всі потрібні галочки стоять. Я навіть експерементувала з автокоректуванням цін, але нічого не помогло

Creat

Поставте одну галочку
Опції - параметри - довідники - автоматичне коригування ціни товару.
Щоб відразу бачити це в таблиці товарів натисніть F5 , щоб оновити таблицю.

syuli

Цитата: Creat від Серпень 22, 2013, 10:16:16
Поставте одну галочку
Опції - параметри - довідники - автоматичне коригування ціни товару.
Щоб відразу бачити це в таблиці товарів натисніть F5 , щоб оновити таблицю.

Всерівно не допомагає. Ціна не міняється взагалі, не тільки в таблиці, яку видно при формуванні прихідної накладної, але і в довіднику товарів.

Creat

Не вірю :) Звертайтесь скайпом гляну.

admin

Думаю в приходной тип цены не "Приходная цена"

Simplet

перепрошую - ціна змінюється лише при збільшенні ціни товару(  при зменьшенні не змінюється??) так і повинно бути???
" Simplet "

semp

Цитата: Simplet від Лютий 03, 2014, 16:12:38
ціна змінюється лише при збільшенні ціни товару (  при зменьшенні не змінюється??) так і повинно бути???
Це залежить від того як Ви налаштували в Параметрах;
Якщо стоїть "галочка" Только если новая цена больше, то змінюється лише при збільшенні ціни товару, якщо не стоїть, а стоїть лише Автоматическая корректировка цены товара, то змінюється і при збільшенні, і при зменшенні

Simplet

semp Дякую!
завтра вдень спробую - ( можливо дійсно щось не так виставив - окрім налаштувань ще й купа роботи - десь щось провтикав - десь відволікли)Тому ще раз ДЯкую
" Simplet "

Rekash

Подскажите правильно ли я понимаю.
Раздел "Автоматическая корректировка цены товара"
пункт "Автокорректировка расходных цен" - написано "если выключить, то программа будет корректировать только приходные цены".
Создаю приходную накладную, добавил товар, изменил приходную цену, сохранил. Розничная цена изменилась, и при выбранном и при отмененном параметре "Автокорректировка расходных цен".
Или не правильно работает или я не понял на что именно действует "Автокорректировка расходных цен"?