• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Доступ до активної фірми

Автор siena, Березень 25, 2013, 11:44:39

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

siena

Добрий день!
У мене в програмі є дві активні фіми "1" і"2" . Після виходу з програми під однією активною фірмою "1", інші користувачі які заходять в програму  автоматично працюють з активною фірмою "1", але є користувачі які мають обмежений доступ до змін в налаштуваннях і працюють тільки з активною фірмою "2", получається що коли заходить такий користувач він нічого не може зробити ні змінити активну фірму, ні працювати з тією до якої у нього є доступ. Підкажіть як вийти з такої ситуації.

siena

Вверх
Як вийти з цієї ситуації

Creat

А якщо кожному свого клієнта інсталювати?

siena

Цитата: Creat від Березень 27, 2013, 19:11:10
А якщо кожному свого клієнта інсталювати?
А це як? Всього 2 комп.

Creat

#4
На одному компютерs можна інсталювати сервер і безліч клієнтів в різні папки. І тоді кожний буде запускати саме свій клієнт. Клієнти навіть запущені можуть бути паралельно.

Може я не зовсім внятно.
1. Інсталюєте сервер.
2. На цьому ж компі в декілька папок клієнти.
3. На другомі компі також можна бекілька клієнтів.
4. Кожний запускає ярлик свого клієнта і заходить зі своїм паролем
Все повинно працювати.

siena

В мене сервер на якому база окремо, і 2 комп ютера . Значить я ставлю на кожному комп ютері, кожному користувачеві клієнта окремо? правильно я зрозумів.

Creat

Спробуйте в цьому нічого складного і страшного. Буде видно чи зручно вам і чи не виникнуть нові незручності. знести потім лишнього клієнта зовсім не важко, так як і інсталювати :) Обізвете ярлик Укрсклад Іванова і скажете щоб запускав його. Ще зручність в тому, що колонки сортування настроєні під себе не будуть злітати.
А взагалі я згоден з одним із користувачів який пропонував все це зберігати в базі. Тобто всі налаштування підчитуються коли заходиш з паролем в базу. Адміну ця ідея принципово не сподобалась.

siena

На рахунок різних клієнтів програми спробую, а от ідея з налаштуваннями для кожного користувача досить гарна і я не розумію чому розробники не приймають цю пропозицію