• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Шаблон накладної

Автор siena, Січень 23, 2013, 17:45:21

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

siena

Допоможіть з шаблоном видаткової накладної, мені потрібно щоб у видатковій накладній в підсумку відображалась різниця сум між ціною роздрібною і фактично виписаною (опт, дилер, спец ціна) ,як прописати це у шаблоні.

Filex

Вам нужно зайти в дизайнер этой печатной формы, вставить на форму объект "текст" и присвоить его полю Memo что-то похожее на [SUM((<DataRep."TOV_Cena">-<DataRep."CENA1">)*<DataRep."Tov_Kolvo">)] - только в моем варианте это сумма разницы между ценами накладной и из справочника (учетной) - прибыль по накладной. Вам нада подставить те поля в сумму, которые Вам нужны. Их список расположен справа в дизайнере форм. Вроде так объяснил, если что - меня поправят.

admin

Так как указано выше делать нельзя для документов. Запомните что для документов используются переменные, а для отчетов Поля ДБ.

Посмотрите тут:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2532.msg15246.html#msg15246

siena

Цитата: admin від Січень 24, 2013, 10:15:10
Так как указано выше делать нельзя для документов. Запомните что для документов используются переменные, а для отчетов Поля ДБ.

Посмотрите тут:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2532.msg15246.html#msg15246
Я вже пробував так робити але в мене в друкованій формі ці цифри не відображаються

admin

Цитата: siena від Січень 25, 2013, 09:58:01
Я вже пробував так робити але в мене в друкованій формі ці цифри не відображаються

Что именно вы делали, какую переменную вставляли?

siena

[<Товар.Цена.Розничная>*<НДС.НаТоварДляАФирмы>-<Товар.ЦенаСНДС>]

siena

#6
Змінну (про різницю цін) ввожу в чорне поле, в червоному потрібна сума по стовпчику "ціна без знижки"

admin

Цитата: siena від Січень 26, 2013, 06:07:43
Змінну (про різницю цін) ввожу в чорне поле, в червоному потрібна сума по стовпчику "ціна без знижки"

Если вы про сумму этой переменной:
[<Товар.Цена.Розничная>*<НДС.НаТоварДляАФирмы>-<Товар.ЦенаСНДС>]
то выводиться она так:
[SUM(<Товар.Цена.Розничная>*<НДС.НаТоварДляАФирмы>-<Товар.ЦенаСНДС>)]

siena

Ось що получається коли ввожу в поле "Сума без нижки"

admin

Используйте без переменной <НДС.НаТоварДляАФирмы>

siena

все зробив але в друкованій формі не відображається (вигляд у вкладеному файлі)

admin

1. Вы этот Child сам вставили? Все бенды Child надо прикреплять к их родителями бендам, у каждого бенда есть свойство Child надо указать тот Child который идет за родительским бендом.
2. Если это Child от скидки то  на закладке Код написана программа которая может отключать видимость этого Child если нет скидки или надбавки, проверьте.

siena

Цитата: admin від Січень 29, 2013, 17:32:58
1. Вы этот Child сам вставили? Все бенды Child надо прикреплять к их родителями бендам, у каждого бенда есть свойство Child надо указать тот Child который идет за родительским бендом.
2. Если это Child от скидки то  на закладке Код написана программа которая может отключать видимость этого Child если нет скидки или надбавки, проверьте.
Так з Child я потрохи розібрався, спочатку був створений на базі існуючого, а тепер створив новий і все видно.
Є друга проблема це - згідно з формулою [<Товар.Цена.Розничная>-<Товар.ЦенаСНДС>] йде підрахунок різниць сум по стовпцях з цінамии і кількість товару не врахована, а потрібно щоб прораховувало наприклад різницю між СУМА( "товар4" к-сть 3шт* 150"ціна без знижки" +"товар1"к-сть2шт*300"ціна без знижки"+"товар3"к-сть1шт*1500"ціна без знижки")-СУМА( "товар4" к-сть 3шт* 120"ціна зі знижкою" +"товар1"к-сть2шт*240"ціна зі знижкою"+"товар3"к-сть1шт*1200"ціна зі знижкою") в результаті цієї задачки і получиться знижка яку отримав клієнт і її потрібно вказати в кінці накладної.

siena

#13
Все зі змінними розібрався шаблон майже готовий, ще кілька запитань
1. Як зробити щоб ці рядки (1) в друкованій формі не відображалися  (в дизайнері через DEL не получається бо міняє розрахунки )   

2. В полі тип ціни (3) мені потрібно відобразити під якою ціною виписана накладна (Опт. Ціна1 чи ціна2) тобто яка змінна це покацує 

TheOK

Цитата: siena від Січень 30, 2013, 12:20:11
2. В полі тип ціни (3) мені потрібно відобразити під якою ціною виписана накладна (Опт. Ціна1 чи ціна2) тобто яка змінна це покацує 
В принципе, отобразить такое невозможно (есть способы сравнить цену первого товара с Оптовой, Цена1, цена2 и т.д. и в зависимости от равенства той или иной цене вывести фиксированный текст, но если на данный товар разные цены могут совпадать, вы получите неверные данные).

Цитата: siena від Січень 30, 2013, 12:20:11
Все зі змінними розібрався шаблон майже готовий, ще кілька запитань
1. Як зробити щоб ці рядки (1) в друкованій формі не відображалися  (в дизайнері через DEL не получається бо міняє розрахунки )   
Не совсем понятно, почему удаление Child-бенда или подобного отображается на итоге.
Прикрепите в своем сообщении шаблон, который редактируете (сохраните через сохранить как в меню Файл), и укажите:
1) что нужно сделать (удалить, скрыть и т.д.) и с чем это нужно сделать
2) что изменяется если произвести то, что вам нужно
Работа в УкрСклад(особенности и советы): [url="//www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html"]www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html[/url]
Некоторые мои отчеты можно найти здесь: [url="http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2307.0.html"]http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2307.0.html[/url]