• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Наценка

Автор installer, Травень 30, 2011, 18:54:16

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

installer

Здравствуйте, подскажите как правильно поставить наценку на разные групы, а то когда я переоцениваю какую нибудь группу, то наценка меняется на весь товар, галочку с автоматическая наценка снял!!!???

installer

пока решаю проблему таким способом ставлю на все  товары одинаковую наценку, потом снимаю везде галочки из пункта наценки и выставляю нужную наценку но не оцениваю товар, потом захожу в  справочники товаров только тогда стаю на нужную группу и делаю переоценку, почему наценка на товары из меню опции не работает??? версия программы 5,25,1

admin

Цитата: installer від Травень 30, 2011, 18:54:16
Здравствуйте, подскажите как правильно поставить наценку на разные групы, а то когда я переоцениваю какую нибудь группу, то наценка меняется на весь товар, галочку с автоматическая наценка снял!!!???

Надо использовать кнопку "Назначить новые цены" из настроек наценок по группам, а не по всему складу либо из справочника правой кнопкой на группе. Наценка на группы не работает без галочки "Автоматическая наценка"

Павло

Як можна зробити націнку на товар не у відсотках, а числом? Наприклад, у групі є товари з різними прихідними цінами, а роздрібну ціну для цих товарів потрібно встановити однакову?

installer

Было бы не плохо, что бы в справочнике товаров показывалась колонка и выставлялясь наценка в ней на каждый товар, если это возможно, то подскажите как сделать!!!

admin

Цитата: installer від Травень 31, 2011, 11:56:59
Было бы не плохо, что бы в справочнике товаров показывалась колонка и выставлялясь наценка в ней на каждый товар, если это возможно, то подскажите как сделать!!!

Этого в планах нет. Хотите поищите по форуму старые темы наценка скриптом, там можно как угодно.

Цитата: Павло від Травень 31, 2011, 10:32:30
Як можна зробити націнку на товар не у відсотках, а числом? Наприклад, у групі є товари з різними прихідними цінами, а роздрібну ціну для цих товарів потрібно встановити однакову?

Так поставить наценку одинаковую т.е. + 20 грн. от приходной или фиксированную розничную для всех?


Vladimir80

Наценка группы товара в процентах чуток не удобна  иногда в одной группе товара может быть товар по разным входящим ценам, возможно ли как добавить в наценку товара процентную наценку ??

Павло

Цитата: admin від Червень 01, 2011, 14:26:03
Так поставить наценку одинаковую т.е. + 20 грн. от приходной или фиксированную розничную для всех?
Фіксовану роздрібну ціну для всіх товарів групи.

geographic

Було б непогано якби в довіднику товарів при переоціненні групи товарів крім пункту "переціонити виділену групу товарів" був ще пункт напр. "переціонити групу + опції" - після вибору якого можна було б у наступному віконечці вибрати такі пункти:
1. процент націнки,(зараз в програмі потрібно переходити в опції - націнки на товари, робити зміни - а тоді переходити назад в довідник до потрібної групи товарів щоб переоцінити, хоча в націнках на товари можна також це зробити, але не цілком зрозуміло як це робити правильно)
2. додавання певної суми до кінцевої ціни товару,
3. автоматичне заповнення поля внутрішній код (при імпорті товару у великій кількості всі внутрішні коди потрібно переклацувати "вручну")
4. інші опції...(запропоновані користувачами)

П.С. вибачаюсь що можливо повторився...

admin

#9
Цитата: Павло від Червень 01, 2011, 16:06:54
Фіксовану роздрібну ціну для всіх товарів групи.

Такое пока не планируется, это можно делать скриптом ищите в старых темах: Наценка скриптом. Ответ такой-же и для пользователя geographic, все специфические модификации с товарами можно делать скриптом, они все равно индивидуальны для каждого.

Irusia29

Добрий день!
Я теж зіткнулася з проблемою націнки. Була в мене група "Блокноти". Але на кожен блокнот - різна націнка. От і довелось зробити чотири підгрупи:
Блокнот 25%
Блокнот 30%
Блокнот 35%
Блокнот 40%
Тепер всі блокноти розкидані по підгрупах - не надто зручно.
Було б чудово, якщо б можна було виставляти націнки по кожному товару в групі!!!
Робити націнки скріптом - для мене як ядерна фізика, не зрозуміло нічого)

installer

за это и идет речь, но админ сказал, что такое не планируется! очень жаль, а было бы очень удобно!!!
Но все- равно программа супер!!! и набирает обороты! Админу и разработчику огромнейший респект!!!! Ваша прога незаменима и поддержка на высоком уровне!!! СПАСИБО ВАМ ЗА ТО, ЧТО ВЫ ЕСТЬ!!!!

Creat

И все ж про націнку.
Як ви її практично проводите?
Якщо в Опції - Параметри - Довідники - виставити автоматично націнювати.
А в Опції - Націнки на товари - Автоматична націнка та Націнка по групах виставити галочки.
То  :
При введенні нової прихідної ціни товару автоматично розраховуються нові ціни. Якщо в групі виставлено націнки, то по націнках, які виставлені для групи. Якщо ні, то по верхніх націнках, які виставлені в автоматичних націнках з врахуванням округлення.

1. Трохи незручно, що націнка виставлена для групи не включається автоматично для підгруп.
2. Ще раз попрошу зробити округлення в націнках по групах. Тобто добавити в кінці, ще одне поле в я кому прописати округлення - бажано не тільки до копійок , а й до гривень.
Я розумію що можна і скриптом, але все ж бажано максимально просто для користувачів.

І ще питання до користувачів, як ви практично проводите націнювання?
Ввели прихідну накладну з новою ціною, а далі?
Я вже зрозумів тих хто говорив про друк цінників :)
Виходить переоцінили товар по новій ціні і треба на весь переоцінений і новий товар друкувати нові цінники. Я так зрозумів краще на самоклеючийся папір. Бажано підігнати під розмір паперу для економії.
Поділіться своїм правильним досвідом.
Просто в нас є дитяче харчування - там одні націнки і округлення, а є дитячий одяг там зовсім інші націнки.


Creat

Як варіант - при заповненні прихідної накладної по правій кнопці миші - перерахунок цін товарів, а далі - новий товар, і вже в довіднику коригувати ціни. Трохи складно. І все ж напишіть хтось з старожилів, як у вас організоване ціноутворення.

MobileMix

Я всегда пользовался округлением розничной цены до 5грн. или 9 грн. написав в exele формулу: =(ОКРУГЛВНИЗ(((K2*L2)/5)/2;0)*2)*5+ЕСЛИ((K2*L2)-(ОКРУГЛВНИЗ(((K2*L2)/5)/2;0)*2)*5>4;9;5) где K2 цена прихода, L2 наценка, а остальные цены у меня округлялись до 10 копеек. Можно ли такое организовать в укр складе и как? Очень жду Вашего ответа. Спасибо!