• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

І знов регістрація

Автор Levko Verba, Лютий 18, 2008, 14:59:21

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 3 Гостей дивляться цю тему.

Levko Verba

Доброго дня Дмитре!

Перереєстрацію можна робити один раз на сорок пять днів. Чи не так?
Скільки разів її можна проводити, питаю тому що в мене два рази вінда врізала дуба,
перший раз я її (програму УкрСклад) перереєстрував, тепер потребую ще однієї перереєстрації


admin

Ограничений нет, только раз в 45 дней и то это срок когда программа работает полнофункционально с даты установки, меню Помощь:Перерегистрация

mnemonic

Цитата: Дмитрий Котельников від Лютий 18, 2008, 15:31:53
Ограничений нет, только раз в 45 дней и то это срок когда программа работает полнофункционально с даты установки, меню Помощь:Перерегистрация

Несколько раз уже было - зарегистрированная программа, машина на Win 2K. Винда вытаскивает обновления - Укрсклад стает незарегистрированным.... ;-(

admin

Цитата: mnemonic від Лютий 26, 2008, 06:17:51
Несколько раз уже было - зарегистрированная программа, машина на Win 2K. Винда вытаскивает обновления - Укрсклад стает незарегистрированным.... ;-(

Это не обновление, а откат или чистка реестра, и программе не стает не зарегистрированной, а просто может ключ слететь, перерегистрация не требуется просто вводите повторно свой ключ и все работает. А очисткой реестра (вроде RegCleaner) можно только навредить,т.к. такие программы удаляют нужные ключи ту же регистрацию, ошибочно.


zhmaylo

Доброго дня!
    В мене наступна ситуація з реестрацією. До версії 4.35 включно програма ключ розуміє. Ставлю оновлення або 4.37, або 4.38, або взагалі переустановлюю - програма стає незареестрованою. Повторне введення реестраційних даних результату не дає.

    admin

    Цитата: zhmaylo від Березень 20, 2008, 14:19:58
    Доброго дня!
      В мене наступна ситуація з реестрацією. До версії 4.35 включно програма ключ розуміє. Ставлю оновлення або 4.37, або 4.38, або взагалі переустановлюю - програма стає незареестрованою. Повторне введення реестраційних даних результату не дає.

      Значит вы делали перерегистрацию этого ключа, пишите на email.

      zhmaylo

      Дякую за пояснення.
      Дійсно була перереєстрація ключа. Відправив запит на оновлення ключа.

      Онуфрійчук І.В.

      Цитата: zhmaylo від Березень 20, 2008, 15:17:10
      Дякую за пояснення.
      Дійсно була перереєстрація ключа. Відправив запит на оновлення ключа.
      Як відправити запит на відновлення ключа? В мене така ситуація, я працюю менеджером на фірмі програму ставив мій попередник. Треба ставити нову вінду а то ця здня на день злитит реєстраційні дані попередник каже що не памятає, що мені робити?

      admin

      Цитата: Онуфрійчук І.В. від Листопад 30, 2012, 11:15:29
      Як відправити запит на відновлення ключа? В мене така ситуація, я працюю менеджером на фірмі програму ставив мій попередник. Треба ставити нову вінду а то ця здня на день злитит реєстраційні дані попередник каже що не памятає, що мені робити?

      Для перерегистрации заполните специальную форму в программе (меню "Помощь": "Замена ключа (Перерегистрация)) и пришлите ее нам на поддержку.

      Насчет регистраций пишите только на поддержку.