• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

ДЕБЕТ

Автор Онуфрійчук І.В., Жовтень 10, 2012, 12:04:50

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Онуфрійчук І.В.

Доброго всім дня! Прошу допомогти розібратись, як мені вести облік заборгованості клієнтів?
Я спочатку виписую счьот-фактуру потом по відгрузці  розхідну накладну як мені провести що кліент її оплатив, не оплатив або частково оплатив?

Creat

Якщо повна оплата то F10 і ввели суму оплати. Так швидше всього.
А так видали рахунок фактури.
Зашли в архів рахунок фактур. Вибрали потрібну вам. Внизу Р - ручна виписка, А - автоматична виписка.
Вибрали Р - на основі рахунку фактури виписали видаткову накладну, якщо треба поправили, тут же можна виписати прибутковий касовий ордер або вхідне платіжне доручення.
Все дебет готовий.
А ще можна почитати інструкцію в програмі, і ту що написав TheOK:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html

Онуфрійчук І.В.

Цитата: Creat від Жовтень 10, 2012, 12:19:10
Якщо повна оплата то F10 і ввели суму оплати. Так швидше всього.
А так видали рахунок фактури.
Зашли в архів рахунок фактур. Вибрали потрібну вам. Внизу Р - ручна виписка, А - автоматична виписка.
Вибрали Р - на основі рахунку фактури виписали видаткову накладну, якщо треба поправили, тут же можна виписати прибутковий касовий ордер або вхідне платіжне доручення.
Все дебет готовий.
А ще можна почитати інструкцію в програмі, і ту що написав TheOK:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html

А зачим удаляти счет-фактуру? І яка різниця між прибутковий касовий ордер або вхідне платіжне доручення.

Creat

Не удалили, а видали  :) тобто створили рахунок фактуру. Якщо платить готівкою то прибутковий касовий ордер, а якщо по перерахунку то вхідне платіжне доручення. В результаті якщо будете проводити всі оплати і видатки через програму буде йти залишок по касі і рахунку в програмі і в кишені і банку. Почитайте таки інструкцію, щоб зрозуміти логіку роботи програми і складського обліку зокрема.

victorpolo

Если оплата на банковский счет (безналичный расчет) - применяется платежное поручение. если наличными в руки дали - кассовый ордер. Счет-фактура на взаиморасчеты не влияет. пользуйтесь поиском, уже много обсуждалось на форуме...

Онуфрійчук І.В.

Всім гарно дякую