• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Ціна товару , націнка на новий товар !!!

Автор vhid, Вересень 20, 2012, 21:07:14

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 9 Гостей дивляться цю тему.

vhid

Питання один  , я отримав партію товару від постачальника назвем її умовно "ковбаса" . Через неділлю постачальник везе мені знову цю "ковбасу" , але з одним "але" "ковбаса "акційна і ціна на неї на чверть менша .... Шо мені робити з акційною "ковбасою" я маю на увазі з акційною ціною ящо все однакове і тільки ціна різна .

Питання два постачальник каже якщо ти купиш в мене умовно сто кіл "ковбаси" то десять кіл отримаєш безкоштовно ... Як приходувати акційну "ковбасу" , по якій ці ні ??? Можна розкинути ціну акційної ковбаси на на всю партію товару ... Знову питання , а завтра така акція закінчиться що робити , а краще як робити правильно пиідсажіть ????

Питання три постачальник продає мені "ковбасу" по ціні 100 гривень за кг. , а цюж саму "ковбасу" мені продає інший постачальник по ціні 60 гривень я зрозуміло набираю товару з запасом і починаю думати над ціноутворенням цієї "ковбаси".......

Підскажіть яке у Вас є рішення питання бо я кожного разу іду у націнку товару і міняю відсоток маржі при кожній змін ціни ............ ??? ??? ??? ??? ???


Creat

Ціноутворення це ваше.
В програмі немає партійного обліку і не можна продавати ковбасу з різних партій.
Можливі варіанти:
Прийшла ковбаса за новою дорожчою ціною
1.1. переоцінюємо залишки ковбаси і збільшуємо ціну.
або
1.2. заводимо цю ковбасу як новий товар і продаємо її за новою ціною, а ту стару за старою дешевшою ціною.

і т.п.

Складніше як товар поштучний і на нього вже наклеєні цінники.
При приході нового товару аналізувати залишки старого і порівнювати ціни і вже вирішувати як діяти далі. Якщо такого товару багато складна і марудна робота. Можливо дозволити змінювати продавцям ціну в видатковій накладній і продавати за ціною не яка в довіднику, а та яка на ціннику. Для себе за півроку використання програми так і не вирішили як правильно.
Зрозуміло що до введення програми ніхто старий товар не дооцінював і був можливий варіант що були ті самі товари з різних приходів з різною продажною ціною.
Я по можливості імпортую накладні, щоб не вводити все вручну. І от вчора по кодах бачу що частина товару нова в довіднику, а частина товарів вже є в базі. При імпорті імпортую в довідник і нову прихідну ціну і нову продажну ціну. Тепер як встановити яка була стара продажна ціна в існуючого товару - ніяк треба знайти той товар і подивитись що написано на ціннику.
Можливо хтось поділиться своїм правильнішим досвідом.

Zaraboto


Павло

Цитата: Creat від Вересень 21, 2012, 08:43:26
...Тепер як встановити яка була стара продажна ціна в існуючого товару - ніяк треба знайти той товар і подивитись що написано на ціннику.
Можливо хтось поділиться своїм правильнішим досвідом.

Ми робимо прихід на основний склад, далі переміщуємо на склади, які продають, причому переміщуємо по цінах, по яких ті склади продають (їм інша ціна в документах і не потрібна), таким чином зафіксовуємо в F6 ціну реалізації. Тому у вашому випадку нам достатньо би було подивитись в історії руху товару на ціну при переміщенні зі складу на склад, а не шукати цінник на товарі, якого може і не бути.

Creat

#4
В мене одна точка, тому переміщати, просто для того щоб запам'ятати ціну, не зовсім доцільно. Можна погратись з додатковими полями ціна, але не зовсім розумію як буде зручно.
По ходу виникла думка, може вона й отримає розвиток.
Дівчата щоб роздрукувати цінники на переоцінку набивають прихідну накладну на товар що переоцінюється, яку потім  не зберігають, а можна і просто не проводити цей документ.
А в програмі можна було б і зробити документ переоцінка, який не впливав би на рух товару, але впливав на ціну. Тоді можна було б глянути на зміну ціни і через F6.
А ще в нас в іншій програмі є таке поняття, як часовий параметр. Тобто значення ціни прив'язане до часу. І можна глянути як вона змінювалась в часі. Це мабуть надто складно і тільки заплутає.
А от документ переоцінка, це здається не так і складно, а можливо і корисно.
В такому документі можна й реалізувати всякі ці забаганки з націнкою та округленнями.
Адмін прийде і скаже як правильно  >:D

admin

Цитата: vhid від Вересень 20, 2012, 21:07:14
Питання один  , я отримав партію товару від постачальника назвем її умовно "ковбаса" . Через неділлю постачальник везе мені знову цю "ковбасу" , але з одним "але" "ковбаса "акційна і ціна на неї на чверть менша .... Шо мені робити з акційною "ковбасою" я маю на увазі з акційною ціною ящо все однакове і тільки ціна різна .

Смотря что вы хотите иметь в результате. Если хотите видеть сколько именно ушло акционной колбасы и сколько обычной, заводите как другой товар и все у вас будет разделено. Если просто хотите видеть суммой сколько пришло и сколько ушло, тогда просто вводите акционную как и обычную просто с другой ценой.

Цитата: vhid від Вересень 20, 2012, 21:07:14
Питання два постачальник каже якщо ти купиш в мене умовно сто кіл "ковбаси" то десять кіл отримаєш безкоштовно ... Як приходувати акційну "ковбасу" , по якій ці ні ??? Можна розкинути ціну акційної ковбаси на на всю партію товару ... Знову питання , а завтра така акція закінчиться що робити , а краще як робити правильно пиідсажіть ????

В накладной вводите количество колбасы и вводите сумму, программа сама посчитает среднюю цену этой колбасы, какая разница какая из них акционная, а какая нет.

Цитата: vhid від Вересень 20, 2012, 21:07:14
Питання три постачальник продає мені "ковбасу" по ціні 100 гривень за кг. , а цюж саму "ковбасу" мені продає інший постачальник по ціні 60 гривень я зрозуміло набираю товару з запасом і починаю думати над ціноутворенням цієї "ковбаси".......

Что именно вы думаете? Какую поставить расходную цену? Для этого есть отчеты по приходу где видно среднюю цену и есть автокорректировка с с расчетом средневзвешенной цены, от нее и отталкивайтесь. Вы что продаете одну и ту же колбасу одновременно по разной цене? Нет. Какая разница контролировать, где акционная где не акционная, у вас пришло колбасы на 20 тыс., продалось на 28 тыс, количество штук, все вы заработали 8 тыс.

Creat

#6
To admin:
Цитата: Creat від Жовтень 03, 2012, 08:38:37
А в програмі можна було б і зробити документ переоцінка, який не впливав би на рух товару, але впливав на ціну. Тоді можна було б глянути на зміну ціни і через F6.

admin

Цитата: Creat від Жовтень 03, 2012, 16:33:08
To admin:
Цитата: Creat від Жовтень 03, 2012, 08:38:37
А в програмі можна було б і зробити документ переоцінка, який не впливав би на рух товару, але впливав на ціну. Тоді можна було б глянути на зміну ціни і через F6.


А как это можно реализовать? В движениях через F6 точно нельзя было видеть изменения цен, для этого надо списывать товар с одной ценой, и делать приход с другой? Единственное решение думаю ввести отдельную таблицу с тригерами на поле цен товара и просто выводить хронологически историю изменения цены, в отчетах например, можно и в том же окне что и выводит движение. Но зачем это надо и как эту историю можно использовать? надо както обосновать такую доработку. Запросов на поддержку о такой доработке не помню, надо точнее смотреть, но если бы было много, то точно бы помнил.

Creat

Тогда подскажите как бы вы поступали в такой ситуации:

Приходит товар по новой цене.

Делаем приход товара, меняем в справочнике приходную и расходную цену. Надо переоценить остатки.
Если есть в электроном виде импортирую накладную, ну и новый товар соответственно.

Как отследить товар который пришёл и был на остатке? Соответственно надо распечатать для него (уже существовавшего остатка) новые ценники.

Или все просто плодят дубли товара, а старый продают по старой цене?

Creat

Користувачі з досвідом опишіть як ви реалізовуєте роботу з програмою в ціновій політиці.
Більше всього цікавить, як ви поступаєте коли приходить товар по новій ціні.
1) Переоцінюєте залишки? Як здійснюєте переоцінку, як відслідковуєте що такий товар вже існує, його кількість і ціну?
2) Створюєте новий товар за новою ціною?

romantyk

Якщо прихідна ціна не "дозволяє" продавати по старій роздрібній, я редагую роздрібну, а прихідна залишається старою, в накладній прихідній "вручну" проставляю нову ціну приходу і... все, так і працюю!

Як не "крутись", звіт прибуток буде не зовсім коректним.

Creat

Цитата: romantyk від Жовтень 09, 2012, 17:13:21
Якщо прихідна ціна не "дозволяє" продавати по старій роздрібній, я редагую роздрібну, а прихідна залишається старою, в накладній прихідній "вручну" проставляю нову ціну приходу і... все, так і працюю!

Як не "крутись", звіт прибуток буде не зовсім коректним.
Відредагував роздрібну, а десь на поличці лежить цей товар з старою ціною (старим цінником) ??? Покупець бере в руки бачить стару ціну непорозуміння ....

А звіт нормально робиться, бо він з документів а не з довідника вибирає.

TheOK

Цитата: romantyk від Жовтень 09, 2012, 17:13:21
Якщо прихідна ціна не "дозволяє" продавати по старій роздрібній, я редагую роздрібну, а прихідна залишається старою, в накладній прихідній "вручну" проставляю нову ціну приходу і... все, так і працюю!
Як не "крутись", звіт прибуток буде не зовсім коректним.
Вы изменяете цены в приходной накладной? Надеюсь, что это не так, иначе как вы выведите задолженность перед поставщиком в таком случае.

Цитата: Creat від Жовтень 09, 2012, 17:32:31
Відредагував роздрібну, а десь на поличці лежить цей товар з старою ціною (старим цінником) ??? Покупець бере в руки бачить стару ціну непорозуміння ....
А звіт нормально робиться, бо він з документів а не з довідника вибирає.
Мне кажется есть следующий вариант:
0) Изменяем расходные цены в справочнике (по идее вы это уже сделали, т.к. новый приход обклеиваете ценниками)
1) Выделяем несколько приходных, благодаря которым изменилась у нас расходная цена на некоторый товар.
2) Создаем на их основе новый документ (благо в новой версии это возможно)
3) Убираем отметочку Проводить документ
4) Удаляем лишний товар
5) Выставляем кол-во товара = (остаткам на складе) - (кол-во прихода) (было бы можно выписывать акт инвентаризации на основании приходной, вообще было бы чудо, т.к. там указываются остатки на складе)
6) Печатаем ценники
7) Сдираем со старого товара старые, клеим новые
8 ) Если ошибок не обнаружено можно удалить документ, а можно оставить, как напоминание о том, что была переоценка

Либо создавать документ по факту, т.е. по новой, проклацывая сканером по товару, который нужно переоценить, и распечатываем ценники из него.

Варианты можно придумать различные, ведь идея в том, чтобы добавить в документ товар, с которого распечатать ценники, а то, какой это документ (переоценка или приходная накладная) не особо скажется на объеме работы.
Работа в УкрСклад(особенности и советы): [url="//www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html"]www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html[/url]
Некоторые мои отчеты можно найти здесь: [url="http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2307.0.html"]http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2307.0.html[/url]

Creat

Цитата: TheOK від Жовтень 09, 2012, 18:53:59
Мне кажется есть следующий вариант:
0) Изменяем расходные цены в справочнике (по идее вы это уже сделали, т.к. новый приход обклеиваете ценниками)
Так и сделали при импорте накладной импортировали новый товар, и импортировали новые цены на товар который уже есть в справочнике.

Цитата: TheOK від Жовтень 09, 2012, 18:53:59
1) Выделяем несколько приходных, благодаря которым изменилась у нас расходная цена на некоторый товар.
2) Создаем на их основе новый документ (благо в новой версии это возможно)
3) Убираем отметочку Проводить документ
4) Удаляем лишний товар
5) Выставляем кол-во товара = (остаткам на складе) - (кол-во прихода) (было бы можно выписывать акт инвентаризации на основании приходной, вообще было бы чудо, т.к. там указываются остатки на складе)
В приходной накладной более 50 позиций. Надо ручками отслеживать какой товар впервые пришёл, а какой был уже в базе.  Цена в справочнике уже новая, а откуда узнать какая была перед этим, особенно если не было продаж? Т.е. какой товар надо переклеивать переоценивать. Ну и количество тоже высчитывать ручками.
Цитата: TheOK від Жовтень 09, 2012, 18:53:59
6) Печатаем ценники
7) Сдираем со старого товара старые, клеим новые
8 ) Если ошибок не обнаружено можно удалить документ, а можно оставить, как напоминание о том, что была переоценка

Либо создавать документ по факту, т.е. по новой, проклацывая сканером по товару, который нужно переоценить, и распечатываем ценники из него.

Варианты можно придумать различные, ведь идея в том, чтобы добавить в документ товар, с которого распечатать ценники, а то, какой это документ (переоценка или приходная накладная) не особо скажется на объеме работы.
Хочется поменьше делать рутинной работы.
В идеале. Импортировал приходную накладную и новые цены на товар. Программа показала что есть остатки по таким-то товарам которые в новой накладной. Показала была расходная цена такая, стала такая. Предложила переоценить остатки и напечатать ценники.
Требовать от программы что бы сама эти ценники поклеила не буду. :)

TheOK

#14
Если у вас цены в накладной, то вы можете вывести разницу между ценой в накладной и ценой на складе, здесь ведь проблем нет. Просто определите на какую стоимость должна измениться цена товара для переоценки (чтобы больше не потерять на процессе).
В шаблоне документа до сохранения, анализируйте данные, выделяйте, разницу, которая больше чем X и вперед!


Остаток на складе (переменная) доступна в накладных, печатайте ценники используя ее (учитывать придется не только разницу между ценами, но и кол-во товара, который необходимо переоценить, мне так кажется).
Ценники и в правду, наверное, придется, все таки клеить самому :)
Работа в УкрСклад(особенности и советы): [url="//www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html"]www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html[/url]
Некоторые мои отчеты можно найти здесь: [url="http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2307.0.html"]http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2307.0.html[/url]