• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Внутренний склад "Резерв"

Автор Yurakha, Лютий 18, 2011, 09:08:44

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

romantyk

Цитата: siena від Листопад 04, 2011, 09:46:51
На перших порах достатньо колонки в довіднику товарів, щоб орієнтуватися чи товар на залишку вільний чи зарезервований і в якій к-сті, + перехід з довідника на рахунок-резерв, або якийсь запис в історії по товару про резерв
Приєднуюсь, і бажано, щоб відображалась в історії руху "постановка" в резерв, з датою, кількістю і клієнтом, як в накладних.

moder

#16
Цитата: romantyk від Квітень 13, 2012, 10:01:14
Приєднуюсь, і бажано, щоб відображалась в історії руху "постановка" в резерв, з датою, кількістю і клієнтом, як в накладних.
В "Детальной информации о движении товара" переключитесь с "Движения" на "Резерв" - там все есть.

romantyk

Цитата: moder від Квітень 13, 2012, 11:08:51
Цитата: romantyk від Квітень 13, 2012, 10:01:14
Приєднуюсь, і бажано, щоб відображалась в історії руху "постановка" в резерв, з датою, кількістю і клієнтом, як в накладних.
В "Детальной информации о движении товара" переключитесь с "Движения" на "Резерв" - там все есть.
Я де-що про інше. Ви пропонуєте сформувати звіт.
А як я можу переключитись на "Резерв", при виписці розхідної накладної, чи з довідника товарів?

admin

Цитата: romantyk від Квітень 13, 2012, 13:43:30
Я де-що про інше. Ви пропонуєте сформувати звіт.
А як я можу переключитись на "Резерв", при виписці розхідної накладної, чи з довідника товарів?

Нет вам не про отчет, а про детальную информацию о товаре, кнопка F6 из справочника или из накладной.