• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Акт по инвентаризации, нужно правильное списание

Автор av.kaplun, Лютий 14, 2012, 14:43:19

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Creat

Цитата: DILEMMA від Лютий 17, 2012, 03:15:28
Цитата: Creat від Лютий 16, 2012, 08:47:54
У вас USB підключення?   танці з бубном, але вийшло - і у вас вийде. На стаціонарному під ХР стало відразу, а на Вісті помучився.
USB , с бубном не танцую, в караоке не пою (не моё), система 7, не работает корректно rs232 да и хрен сним, ps/2 работает и ладно.
Для того щоб нормально запрацювало потрібно встановити драйвер під ваш сканер, тоді і буде створено новий СОМ порт потрібний вам для підключення. А недоліки підключення ps/2 описані вище - коли не став в потрібне поле отримуєш зависання програми. Але це ваш вибір і ваше рішення.
В караоке не співаю - не вмію співати.
Так оставьте ненужные споры! Я себе уже все доказал - Лучше гор могут быть только горы, На которых еще не бывал.

Petryk

Creat, в мене сканер підключений в розрив клавіатури, чи підійде цей дравер про я кий ви описували в моєму випадку?

Creat

Цитата: Petryk від Лютий 17, 2012, 11:49:43
Creat, в мене сканер підключений в розрив клавіатури, чи підійде цей дравер про я кий ви описували в моєму випадку?

Ні, не підійде. Точніше треба щоб ви сказали який у вас роз'єм у сканера. Це стосується тільки сканерів з USB роз'ємом. Вони можуть емулювати і одне і друге підключення. А якщо у вас відразу роз'єм PS/2 (кругленький), то тільки підключення в розрив клавіатури для вас можливе. Потрібно тоді інший сканер. У відповідній темі про це можна трішки почитати. Справа в тому, що ціна сканера не залежить, як правило, від роз'єму підключення, і інколи трапляються універсальні, які мають різні шнурки. На це треба просто звернути увагу при придбанні сканера.