• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

учёт по штрихкоду

Автор alshaga, Липень 09, 2011, 16:32:13

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Павло

Перевірка є тоді, коли стоїть ще галочка на "Довідник товарів".
Не правильно намалювали інтерфейс меню. "Довідник товарів: штрих-код" має бути в рамці і не з галочкою, а з крапочкою, як "Код + Назва".

Creat

Цитата: Павло від Листопад 06, 2011, 22:09:03
Перевірка є тоді, коли стоїть ще галочка на "Довідник товарів".
Не правильно намалювали інтерфейс меню. "Довідник товарів: штрих-код" має бути в рамці і не з галочкою, а з крапочкою, як "Код + Назва".
Стоїть в мене там все :) якщо правиш товар через редагування і вставляєш штрих-код який вже є програма мовчки проковтне. Якщо створюєш новий , то закричить що такий код вже є.

admin

Проверки идут только на новый товар, а если вы редактируете значит программа понимает что вы знаете что делаете и не задает лишних вопросов, так можно до бесконечности переспрашивать.

Creat

#33
Цитата: admin від Листопад 07, 2011, 12:15:05
Проверки идут только на новый товар, а если вы редактируете значит программа понимает что вы знаете что делаете и не задает лишних вопросов, так можно до бесконечности переспрашивать.
Пусть так хотя при сохранении логично проверять , кто что там накуролесил.

DILEMMA

Цитата: Creat від Листопад 07, 2011, 12:32:09
А так є декілька товарів з однаковим штрих-кодом але різними додатковими характеристиками (розміром, але виробники використовують один штрих код) і мені вибирає один без попередження.
Это у вас просто не зарегестрированные штрих коды, виробники якісь цешкі мабуть, не може бути декілька товарів з однаковим штрих-кодом.
Бизнесом занимается тот - кому нечего сдать в аренду.

Creat

Да нет поляки известная фирма - шапки разных размеров с одинаковым кодом.
Разве моё предложение не логично - при одинаковых штрих кодах у разных товаров предлагать выбор?

DILEMMA

Цитата: Creat від Листопад 08, 2011, 09:14:41
Да нет поляки известная фирма - шапки разных размеров с одинаковым кодом.
Немного для общего развития.
Стоимость получения штрих-кода для Большого предприятия состоит их следующих платежей:
- Вступительный взнос равен 300 дол. США;
- Годовой разовый взнос равен 200 дол. США;
- Регистрация штрих-кода. Размер платежа за регистрацию штрих-кода зависит от количества нужных штрих-кодов. Например, если их от 1 до 10, то платится 20 дол. США за каждый, а если от 101 до 250 - то платится уже 5 дол. США за каждый.
- Услуги Агентства по оформлению необходимой документации по штрих-кодам и её сопровождение в ведомстве равны 200 дол. США (до 10-ти кодов, если свыше 10-ти кодов - определяется в индивидуальном порядке);
Рассчитаем для примера размер оплат по получению штрих-кода для Большого предприятия, у которого есть необходимость получить 10 штрих-кодов.
300 (Вступительный взнос) + 200 (Годовой разовый взнос) + 20х10 (Регистрация 10 штрих-кодов) + 200 (Услуги Агентства по штрих-кодам) = 900 дол. США
Так что я думаю ваши ПШЕКИ просто экономят на регистрации лишних штрих кодов или используют вообще не зарегестрированные.У КАЖДОЙ НОМЕНКЛАТУРЫ ДОЛЖЕН БЫТЬ СВОЙ ШТРИХ КОД.
Бизнесом занимается тот - кому нечего сдать в аренду.

Creat

Может быть.
Но это реальная ситуация , когда в справочнике есть товары с одинаковыми штрих-кодами (разные характеристики, разные цены) и необходим механизм правильного выбора такого товара. Я предлагаю при совпадении штрих-кодов при выборе сканером включать фильтр и предлагать товар к выбору. Возможно есть другие предложения. Видел на форуме, что у Павла есть такие товары. Можно пользоваться внутренним штрих-кодом, но это лишние заморочки.

Павло

Ми вийшли з такої ситуації наступним чином: ввели в довідник назву товару (наприклад "шапка чоловіча" ) і штрих-код. Далі створили нові позиції "шапка чоловіча розмір 48", "шапка чоловіча розмір 50", "шапка чоловіча розмір 52", ..., але штрих-код в них не вносимо. Коли касир продає такий "проблемний" товар, він зчитує сканером штрих-код шапки, тоді натискає Ctrl+Delete, стрілочкою вниз вибирає потрібний розмір шапки і тисне Enter. Фактично сканер миттєво знаходить в переліку товарів назву даного товару, а далі поєднання стрілочки вниз і Enter займає лічені секунди.
P.S. Для того, щоб касири не забували вибрати шапку певного розміру, зробіть для позиції з штрих-кодом ціну 99999 грн.

Creat

Я зараз на  роботі, а сканер в магазині. В мене сканер підключено як через СОМ порт. Коли товар вибираєш сканером курсор не позіціонується на товарі, а відразу вибирає його в список і все. Крім того, це не зовсім логічний підхід. Розробник пообіцяв внести в список доробок - при співпаданні штрих-коду у декількох товарів включати фільтр і пропонувати на вибір. Приєднуйтесь до побажання. :)

admin

При считывании штрих-кода скорее всего будет выдавать сообщение что у вас в программе есть несколько таких и товар не будет добавлен в накладную, а пользователь сможет добавить нужный но это лишние движения. Лучше чтобы вы сделали внутренние штрих-коды для этих товаров и тогда и выборка будет без пауз и без лишних движений пользователя и без потраченных нервов ваших клиентов.

Creat

Цитата: admin від Листопад 11, 2011, 10:34:46
При считывании штрих-кода скорее всего будет выдавать сообщение что у вас в программе есть несколько таких и товар не будет добавлен в накладную, а пользователь сможет добавить нужный но это лишние движения. Лучше чтобы вы сделали внутренние штрих-коды для этих товаров и тогда и выборка будет без пауз и без лишних движений пользователя и без потраченных нервов ваших клиентов.
Про внутренние штрих коды я говорил - согласен решение вопроса. Но проверка при совпадении штрих кодов, абсолютно не лишняя и не будет приводить к пересортице, особенно если цены разные. А если ему придётся выбирать из нескольких товаров с одинаковыми кодами, то это не так и много движений. Спрашивал у пользователей других программ (1С) там именно так и реализовано.

Павло

Цитата: admin від Листопад 07, 2011, 12:15:05
Проверки идут только на новый товар, а если вы редактируете значит программа понимает что вы знаете что делаете и не задает лишних вопросов, так можно до бесконечности переспрашивать.
Що значить: що "программа понимает что вы знаете что делаете и не задает лишних вопросов"? Створивши кілька позицій з однаковим штрих-кодом сканер буде "закидувати" в чек не потрібну нам позицію, а першу знайдену в довіднику.
Моя думка, що програма не повинна взагалі дати можливість зберегти різні позиції з однаковим штрих кодом (як у 1с).

Ще було би добре, щоб при створенні нової позиції в довіднику методом копіювання, поле "штрих-код" ставало порожнім (як і поле "код"), тому що у випадку створення позиції без штрих-коду треба робити лишні рухи по видаленню даних з даного поля.

DILEMMA

Цитата: Павло від Листопад 11, 2011, 16:31:24
1. Створивши кілька позицій з однаковим штрих-кодом сканер буде "закидувати" в чек не потрібну нам позицію, а першу знайдену в довіднику.
2.Моя думка, що програма не повинна взагалі дати можливість зберегти різні позиції з однаковим штрих кодом (як у 1с).
1. Ошибочное мнение. Вы сначала сами попробуйте это сделать, а потом пишите. У меня есть несколько позиций с одним штрих кодом, но в разных группах. Так вот если количество первой позиции становится равным 0, то уже ни вторая ни третья такая же позиция (с такимже штрих кодом) сканером не будет "закидуватись" в чек, и даже находится сканером не будет, по крайней мере у меня такая ситуация.
2. Есть разные ситуации и решения ведения учета, а мнений всегда будет два одно "ЗА", другое "ПРОТИВ". И не надо всегда приводить пример як у 1С. 1С это большой бизнес, а укрсклад это хороший учет склада и малых торговых точек.
Бизнесом занимается тот - кому нечего сдать в аренду.

Павло

Цитата: DILEMMA від Листопад 11, 2011, 21:37:56
1. Ошибочное мнение. Вы сначала сами попробуйте это сделать, а потом пишите. У меня есть несколько позиций с одним штрих кодом, но в разных группах. Так вот если количество первой позиции становится равным 0, то уже ни вторая ни третья такая же позиция (с такимже штрих кодом) сканером не будет "закидуватись" в чек, и даже находится сканером не будет, по крайней мере у меня такая ситуация.
2. Есть разные ситуации и решения ведения учета, а мнений всегда будет два одно "ЗА", другое "ПРОТИВ". И не надо всегда приводить пример як у 1С. 1С это большой бизнес, а укрсклад это хороший учет склада и малых торговых точек.
1. Пишу, тому що особисто стикався з цією проблемою. Колись помилково було присвоєно однакові штрих-коди кільком позиціям. І як би ви не чарували, у вікні касира сканер знаходив завжди першу позицію з довідника. Інші просто відпочивали. А у Вашому випадку (коли кільксть першої позиції стає рівна 0) як веде себе сканер - не пробував, але з Ваших слів зрозуміло, що втішного абсолютно нічого немає.
2. Поясніть, у яких ситуаціях Вам потрібно однакові штрих-коди (звичайно, з використанням сканера). А щодо "всегда приводить пример", то я ніколи не приводив у приклад 1с; більше того, я навіть раніше писав про певні переваги УкрСкладу над 1с на прикладі для нашого бізнесу. В даному випадку справа зовсім не в 1с, а в тому, що штрих-код - це унікальний номер. "Унікальний" означає те, що він НЕ може повторюватись.