• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Звіт по прибутку

Автор Павло, Травень 31, 2011, 14:18:03

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Jeff_Skull

Фактически я отдаю человеку новый жёсткий. Как мне кажется то надо по программе провести возврат денег, и обратно залить их. Может я не прав... Подскажите... Просто ситуация выходит следующая - если я отдаю человеку жёсткий, но не провожу по нему прих.кассовый ордер, то он весит не оплаченный. Если я делаю возврат денег клиенту(вроде как), а потом забиваю их назад - то прибыль "0", в балансе чисто. Но если я провожу новый жёсткий в "0" и не делаю кассовых ордеров - то в балансе висит долг, а в прибыли идёт "-".
Следующий вопрос это отправка по гарантии, но я на неё создам отдельно тему.

Если я ошибся - подскажите пожалуйста где...
Заранее благодарен.
Я не программер...

Павло

Цитата: Fanat від Червень 04, 2011, 00:30:26
...прибыль ВСЕГДА должна вычисляться на основе приходной цены из документа по которому товар поступил в данную организацию, а не на склад с которого реализовывался...

Питання до admina:

1) чи можна все-таки реалізувати в програмі можливість вираховувати прибуток фірми на основі прихідних та видаткових накладних? (в накладних на переміщення ми не можемо ставити прихідну ціну, оскільки це переміщення на магазини (кожний магазин - це окремий склад), і їм потрібна роздрібна ціна)

2) оскільки кожний магазин - це окремий склад, як можна вести касу по кожному магазину?


TheOK

Цитата: Павло від Червень 01, 2011, 16:43:10
А як робити переміщення у випадку, якщо один і той самий товар впродовж місяця кожного дня поступає по різній прихідній ціні, а потім в кінці місяця цей товар у кількості N штук треба перемістити на інший склад? Кожну штуку окремим документом на переміщення (як на Ваших скрінах), і в кожну накладну на переміщення вбивати прихідну ціну?
+1 Павло
А если товар не только перемещается с одного склада на несколько других, а еще и продается с него? В таком случае придется еще высчитывать кол-во товара, которое продалось с этого склада, чтобы не переместить большее кол-во по цене, указанной в приходной накладной.
Здесь вариант, предложенный Админом,как мне кажется, не проходит, хотя в отдельных случаях он может работать.
Работа в УкрСклад(особенности и советы): [url="//www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html"]www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2362.0.html[/url]
Некоторые мои отчеты можно найти здесь: [url="http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2307.0.html"]http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,2307.0.html[/url]

shvm

Писав на e-mail підтримки, була одна відповідь і все. Зараз невідомо чи проблема вирішується, чи ні.
Тому підніму тему.

Версія  6.00.2 (мережева).

При формування звіту по прибутку по всіх методах, не враховуються накладні по переміщенню товарів між складами .
Це необхідно враховувати, оскільки ціна товару на складі виробництва залежить від затвердженої калькуляції і
відрізняється від ціни на складі зберігання, з якого товар переміщається на склад виробництва.

Оскільки один і той же товар може поступати від різних постачальників по різних цінах,
фіксованої прихідної ціни як такої в нас немає. Вона вводиться вручну в кожній прихідній накладній.

По переміщенню:
Є 4 склади : "Заморозка", "Холодильник", "Розморозка" і "Сировина виробництво".
Сировина з "Заморозки" переміщається на склад "Розморозки" по максимальній закупочній ціні (вже є різниця цін).
З "Розморозки" сировина переміщається в "Холодильник" по ціні що враховує втрати при розморозці.
З "Холодильника" сировина переміщається в "Сировина виробництво" по ціні, затвердженій в калькуляції, що вища за ціну з "Розморозки".
З "Сировина виробництво" видатковою накладною списується в цех по ціні калькуляції.
Це найдовше переміщення, ще може бути переміщення прямо з "Заморозки" чи з "Холодильника" на склад "Сировина виробництво",
або з "Холодильника" на "Заморозку". При кожному такому переміщенні є різниця цін, яка повинна враховуватись при формуванні звіту по прибутку по кожному з цих складів. Це працювало в версії 4.


isian1

#49
Цитата: Павло від Вересень 29, 2011, 10:20:49
Цитата: Fanat від Червень 04, 2011, 00:30:26
...прибыль ВСЕГДА должна вычисляться на основе приходной цены из документа по которому товар поступил в данную организацию, а не на склад с которого реализовывался...

Питання до admina:

1) чи можна все-таки реалізувати в програмі можливість вираховувати прибуток фірми на основі прихідних та видаткових накладних? (в накладних на переміщення ми не можемо ставити прихідну ціну, оскільки це переміщення на магазини (кожний магазин - це окремий склад), і їм потрібна роздрібна ціна)

2) оскільки кожний магазин - це окремий склад, як можна вести касу по кожному магазину?
1) Кстати тоже интересно ! Было такое раньше - переводили товар и несмотрели какая цена стоит , итог - неправильно считает (да еще если коректировка цены стоит - то вообще ж....); щас переводим по приходной, но приходится полоску у накладной с ценой отрывать , так как продавцам совсем не обезательно видеть приход.
2) вопрос не мне но поделюсь как мы делаем : каждый Магазин это свой склад и своя фирма и основной счет в этой фирме , аргумент : легче отчеты строить