• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

гранична знижка

Автор siena, Травень 22, 2009, 11:13:14

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

siena

Пропозиція.
Додати до товару параметр гранична знижка, тобто якщо є товар А, В і Кл.-клієнт

У Кл. 10% знижки на товар А вона проходить, а на товар В максимум 5% знижки які ми можемо надати.Для того щоб не набивати кілька загальних накладних зі знижками 5%, 7%, 10%, пропоную при створені позиції в довіднику товару додати графу максимальна знижка/надбавка в %. Дякую.
P.S. Цю практику часто використовують супермаркети або магазини в яких працює карткова дисконтна система знижок.

syuli

Підтримую пропозицію

admin

Скидка SQL скриптом может решить эту проблему.

Creat

В SQL скрипті не можна привязатись ні до якого поля товару.

admin

Цитата: Creat від Січень 26, 2015, 20:47:51
В SQL скрипті не можна привязатись ні до якого поля товару.

К погодным условиям тоже нельзя привязать  :) Где топикстартер говорил про привязку к полям товара? В SQL скрипте есть ID товара и группы и этого достаточно, граничную скидку по товарам и описать в SQL скрипте.

Creat

Як би можна було читати цю граничну знижку з певного поля товару, то не треба було би переписувати кожний раз скрипт. Достатньо було би вставити умову. Приклад, якщо в полі товару гранична знижка встановлено N, то якщо розрахована знижка більше N, то встановлюємо знижку N. Ви й без мене зрозуміли що я мав на увазі :) А до погоди також можна прив'язатись, наприклад до сезону :)

admin

Цитата: Creat від Січень 27, 2015, 13:56:43
Як би можна було читати цю граничну знижку з певного поля товару, то не треба було би переписувати кожний раз скрипт. Достатньо було би вставити умову. Приклад, якщо в полі товару гранична знижка встановлено N, то якщо розрахована знижка більше N, то встановлюємо знижку N.

Это так называемая сомнительная доработка, т.к. через месяц надо будет, гранично-минимальную, потом надо будет не давать скидку на одну позицию, а только на две, потом не давать скидку если есть скидка на другой товар и т.д. Этих всех параметров не пропишешь в товаре, а указать в SQL скрипте можно.  Почему "переписывать" скрипт проблема? Ведь где-то это надо будет указать хотя бы один раз, что это сделать в товаре, что в SQL, одинаково, даже думаю быстрее.

Цитата: Creat від Січень 27, 2015, 13:56:43
Ви й без мене зрозуміли що я мав на увазі :) А до погоди також можна прив'язатись, наприклад до сезону :)

К сезону, легко, даты же есть  ;)

Creat

Довідник заповняють одні люди, скрипт пишуть інші. Але як би в скрипті націнки можна було би ссилатись на якесь поле з довідника товарів писати скрипт було б простіше і використовувати можна було б по різному.