• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Договір

Автор TRS, Лютий 14, 2009, 01:47:56

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

TRS

при створенні договору замість 4-ох додаткових полів залишити три і добавити поле вибору товарів чи послуг. Це значно спростить процес формування договорів особлтво коли мова йде власне про послуги і автоматизує процес виписування групи документів по договорах

admin

Цитата: TRS від Лютий 14, 2009, 01:47:56
при створенні договору замість 4-ох додаткових полів залишити три
Просто не используйте его либо назовите "Не используется" либо оставьте как "Дополнительно", всегда может понадобится.

Цитата: TRS від Лютий 14, 2009, 01:47:56
добавити поле вибору товарів чи послуг. Це значно спростить процес формування договорів особлтво коли мова йде власне про послуги і автоматизує процес виписування групи документів по договорах

Не раз обсуждалось, в договоре указывайте что перечень товаров и услуг в Додадке, а додаток делайте шаблон на основе например счета.

Викусик

Подскажите как воспользоваться шаблоном договора на надання послуг, я его редактирую, но хочу назвать своим именем, и потом мне нужно два договора на надання послуг, только немножко разных в тексте.

moder

Цитата: Викусик від Червень 10, 2011, 12:29:18
Подскажите как воспользоваться шаблоном договора на надання послуг, я его редактирую, но хочу назвать своим именем, и потом мне нужно два договора на надання послуг, только немножко разных в тексте.
В справочнике "Шаблоны договоров" добавьте новый договор к списку и измените его как Вам угодно (укажите "Название шаблона", "Сохранить", а затем "Редактирование шаблона"), подробнее на видео-уроке:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php?topic=1535.msg8728#msg8728