• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Звіт по групі клієнтів

Автор Figa, Червень 10, 2009, 11:16:22

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Figa

Виникла серйозна проблема. У нас на фірмі є 4 менеджери, у кожного своя група клієнтів, що названа прізвищем менеджера.
А тепер про проблему : потрібно формувати звіт типу "Взаєморозрахунки з клієнтами" але по окремій групі клієнтів.
Допоможіть будь-ласка, хто порадою, хто скріптом, хто як можу. Наперед вдячний

Maryna_I

Скорее всего надо будет для каждого менеджера сделать отдельный отчет на основе "Взаиморасчеты с клиентами".
Попробуйте сделать так
Используйте след. скрипт для просмотра номеров групп:

Код:

select
num, name
from
client_groups

num - номер группы
name - название

Получите например
1 - Контрагенти
-10 - Клієнти
...
2 - Іванов
3 - Петров
и т.п.

Как делать отчет на основе другого?
1. Заходим в меню "Отчеты" и открываем нужный нам отчет - "Взаиморасчеты с клиентами"

2. Потом нажимаем на кнопку "В режим редактирования"

3. В открывшемся окне в полях "Название по-украински" и "Название
по-русски", меняем или дописываем название для будущего отчета, например "Взаиморасчеты с клиентами Иванова"

4. Далее меняем или правим в окне SQL запрос текст SQL запроса к базе
данных:
после строк
WHERE     
  c.visible = 1 AND   
  c.main_pid = -10 AND

добавляем следующую строку:
  c.tip = Номер группы клиента AND
например для Иванова
  c.tip = 2 AND
а для Петрова
  c.tip = 3 AND


5. Если надо включаем в "Выбор нужных параметров для отчета" галочки
что надо выбирать перед формированием отчета, а что нет.
6. Нажимаем кнопку "Сохранить как новый", и закрываем окно.
7. Далее заходим обратно в меню "Отчеты" и ищем имя отчета которое вы
задали в п.3 Открываем его и запускаем, если надо правим печатную форму.

admin

#2
Maryna_I +1
Добавил в список доработок выборку группы контрагентов в отчеты.

Figa


Igor_A

Доброго дня. Хто підкаже? Є гарні звіти по Клієнтам( детальний звіт по товарам та по документам).
А як зробити, щоб звіт був за період  по групі Клієнтів, але товари вже були збиті до купи? Приклад: Петров купував позавчора свічку, чайник, дрова. Вчора знову дрова і свічку. Сьогодні тільки чайник. Я вибираю період за 3 дні і програма мені показує по групі Клієнтів, хто що купував: 1. Петров - свічка 2 шт.чайник 2 шт., дрова 2 шт. 2. Іванов - таке, 3. Сидоров -таке.
Підкажіть, може щось зі скрипом попрацювати?

HumanKM

Якщо до пн не вирішете питання, напишіть мені в вайбер 050-557-46-26. Якщо матиму час, візьмусь.
вайбер 050-557-46-26

Igor_A

Доброї ночі. Ось такий звіт хочу зробити(далі з розвиненням), але не знаю як прописати формули і щось він у мене в програмі рівний, а як хочу продивитись з'їзжає.
Що не так роблю?


molotokk

Цитата: Igor_A від Жовтень 18, 2022, 22:55:09
Доброї ночі. Ось такий звіт хочу зробити(далі з розвиненням), але не знаю як прописати формули і щось він у мене в програмі рівний, а як хочу продивитись з'їзжає.
Що не так роблю?


а можна побачити що і куди зїжджає?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Igor_A

#8
Доброї ночі. Сорі, що зразу не відповів, якось час пролетів.
Мабуть треба спочатку розібратися з Fast Report, а вже потім малювати. Вирішив шо зроблю, та воно все зповзло. І це ж просто таблиця, а як підставляти формули чи скрипт, щоб працювали -"хащі".

molotokk

#9
Цитата: Igor_A від Жовтень 20, 2022, 22:47:08
Доброї ночі. Сорі, що зразу не відповів, якось час пролетів.
Мабуть треба спочатку розібратися з Fast Report, а вже потім малювати. Вирішив шо зроблю, та воно все зповзло. І це ж просто таблиця, а як підставляти формули чи скрипт, щоб працювали -"хащі".
097-873-59-01 Влад. Наберіть мене, можу по віддаленому доступі зайти показати що змінити
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Igor_A

#10
Доброго вечора. Хтось може зробитти такій звіт, по цій формі -"Рух по Клієнтам з деталізацієй по товару".
Клієнти будут добавлятись, але вважаю, що розберусь з додаванням по зробленому шаблону.
Цей звіт більш всьго підійде, мабуть його можна взяти за основу, але:
1. Прибрати "номера документів" та проміжні "дати", бо товар і ціна та сума грошей буде рахуватись за період(наприклад 01.10 -01-11.2022)
2. Однакові позиції, що продані, додаються одна до одної - та сумуються в рядку кількість(всього).
3. Є дві групи товарів: з 1-шої товари продаються у роздріб, з 2-гої тіж самі товари, але через Автовиробництво, формуються в Комплекти.
Так як все, що є в УкрСклад, має свій ID, то може по ньому робити вибірку(можливо помиляюсь) товарів і з Комплектів.
Надаю частину форми.  На фото показано дві фірми.
Приклад: СТО купила за місяць кави Fresh - 6 кг(шт) | сума ? грн |
                                                кави Gemeni - 6 кг (шт) |сума ? грн |
                                                кави Ducale - 4 кг(шт) | сума ? грн |
              а ТОВ - кава Fresh - 4 кг - 1960 грн
і так далі.
Але ось тут у мене СТУПОР(там де знаки ?), в Комплекти товар заходить по прихідній ціні, а продається за фіксованою за весь комплект(кава, стакани, цукор). Як програмі зрозуміти по якій ціні заносити каву в ячейку(може якось вибрати Рознічну ціну)? Мабуть сумбурно написав.
Чекаю, що скажуть майстри Fast Report та SQL.