• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Вікно касира

Автор Petryk, Червень 04, 2010, 11:48:04

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Павло

#45
Як відфільтрувати в списку документів вікна касира документи тільки користувача з ID 1, якщо є також користувач з ID 11? В мене через фільтр не вдається. Показує чеки і 1 і 11 користувача.

BR

Подскажите пожалуйста (у меня Symbol ls2208), где и в каких настройках, можно установить автоматическое сбрасывание единицы товара в чек (в Окне кассира)?

Павло

Це настройки самого сканера. Шукайте в гуглі, якщо не маєте інструкції до сканера.

admin

Цитата: BR від Лютий 19, 2011, 16:30:33
Подскажите пожалуйста (у меня Symbol ls2208), где и в каких настройках, можно установить автоматическое сбрасывание единицы товара в чек (в Окне кассира)?

Смотрите в сторону "возврат каретки", "перевод строки". Пользуйтесь поиском на форуме, для примера: http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php?topic=228.0

SVV

Для начала подскажите пожалуйста, нужно ли устанавливать какуюто программу для сканера? Потому-что я просто подсоеденил сканер и начал работать в УкрСкладе.

SVV


Павло

Цитата: SVV від Лютий 27, 2011, 12:03:10
Для начала подскажите пожалуйста, нужно ли устанавливать какуюто программу для сканера? Потому-что я просто подсоеденил сканер и начал работать в УкрСкладе.
Ніякої програми для сканера встановлювати не потрібно. Сканер зчитує символи з штрих-коду, а потім вводить їх в комп'ютер як звичайна клавіатура. Тим більше, якщо у Вас все працює. Якщо ж маєте проблеми з автоматичним введенням зчитаної інформації - то пошуком на форумі знайдете відповідь.

BR

Сканер працює. Але я хочу настроіти автоматичне скидування товару, при считуванні штрих-коду, (у Вікні касира) в чек. А як настроїти, не знаю. Допоможіть.

Павло

#53
Цитата: BR від Лютий 27, 2011, 23:23:47
Сканер працює. Але я хочу настроіти автоматичне скидування товару, при считуванні штрих-коду, (у Вікні касира) в чек. А як настроїти, не знаю. Допоможіть.
Проблема піднімалася на форумі. Читайте уважно пости тих користувачів, які настроїли цей сканер. Шукайте в мануалі штрих-код для настройки сканера з словами "Carriage Return".
Особисто в мене сканери Metrologic 9520, 9540, Eclipse MS5145 як USB так і PS2 - жодних проблем з підключенням та настройкою не було.

admin

Цитата: Павло від Лютий 19, 2011, 14:45:03
Як відфільтрувати в списку документів вікна касира документи тільки користувача з ID 1, якщо є також користувач з ID 11? В мене через фільтр не вдається. Показує чеки і 1 і 11 користувача.

Не получиться, т.к. для фильтра используется SQL выборка LIKE '%фильтр%'

Павло

Цитата: admin від Березень 02, 2011, 15:08:57
Цитата: Павло від Лютий 19, 2011, 14:45:03
Як відфільтрувати в списку документів вікна касира документи тільки користувача з ID 1, якщо є також користувач з ID 11? В мене через фільтр не вдається. Показує чеки і 1 і 11 користувача.

Не получиться, т.к. для фильтра используется SQL выборка LIKE '%фильтр%'

А якщо зробити користувачів не 1,2,3,...9 а 01,02,03...09 - тоді фільтром можна буде їх фільтрувати. Чи є в програмі інша можливість перегляду документів тільки даного користувача?

BR

По поводу Symbol LS2208. Я перечитав весь форум і так нічого не знайшов. Може хто поетапно допоможе мені, розібратися і настроїти цей "чудо-сканер" у "Вікні касира", щоб автоматично скидував товар вниз, в чек? Буду дуже вдячний.

BR

Підскажіть ще, потрібно встановлювати програму 123Scan?

admin

#58
Цитата: BR від Березень 10, 2011, 12:11:58
Підскажіть ще, потрібно встановлювати програму 123Scan?

Вы читаете что вам отвечают? Выше все написано.

admin

Это не проблемы программы, а настройки вашего сканера и поддержки производителя или продавца сканера. Если ниже не разберетесь, тогда я не знаю как вам помочь.