• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Вопрос по отчетам.

Автор kren_77, Січень 23, 2010, 15:31:05

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

semp

Подскажите пожалуйста!

В дизайнере бланков было [Товар.Назв],
я заменил на [Товар.Дополнительно] [Товар.Назв]  [Товар.Дополнительно1]  [Товар.Дополнительно2]  [Товар.Дополнительно3]

Сейчас в отчете - [DataRep."NAME"],
как и где прописать, чтобы тот же текст появился в отчете

admin

Цитата: semp від Січень 25, 2011, 21:10:14
Подскажите пожалуйста!

В дизайнере бланков было [Товар.Назв],
я заменил на [Товар.Дополнительно] [Товар.Назв]  [Товар.Дополнительно1]  [Товар.Дополнительно2]  [Товар.Дополнительно3]

Сейчас в отчете - [DataRep."NAME"],
как и где прописать, чтобы тот же текст появился в отчете

Будет примерно так:
[DataRep."DOPOLN"] [DataRep."NAME"] [DataRep."DOPOLN1"] [DataRep."DOPOLN2"]  [DataRep."DOPOLN3"]

Это если SQL скрипт содержит все эти переменные в отчете.

Creat

#32
І я вже просунувся до звітів. І тут нова засада. Частина звітів з ПДВ, інша без ПДВ.
Як визначати який яким чином працює??? Мені наприклад як підприємцю який працює на спрощеній системі оподаткування потрібне все з ПДВ, тобто ПДВ ніякої ролі не грає.

В мене прохання до розробників привести в порядок звіти на рахунок цін з ПДВ  і без. Як варіант галочка на кожному з звітів - ціни з ПДВ чи без. Або загальне налаштування - показувати в звітах ціни з ПДВ або без. Чи хоча б в назві звітів писати про ПДВ, а то гадати, чи це та ціна чи інша , чи це розрахунки з клієнтами чи постачальниками з врахуванням ПДВ. Не відповідайте тільки - який собі хочеш звіт такий і роби :)

admin

На поддержку и с конкретикой, какие именно отчеты неправильные по вашему мнению.

Creat

#34
Я не сказал, что они неправильные!
Может я просто не до конца понимаю идею разработчика и программы, а вы мне её разьясните :)

Приклад - звіт рух по клієнтам - всі суми без ПДВ. Ніде не написано що ці суми без ПДВ. Ви мені пропонуєте проаналізувати всі звіти і вказати в яких ціни беруться з ПДВ, а в яких без? Я не проти якщо це доцільно і якимось чином вплине на результат розробки програми.
Взаєморозрахунки з контрагентами вже суми з ПДВ.

admin

Цитата: Creat від Листопад 07, 2011, 12:30:10
Я не сказал что они неправильные!

А выглядит это так, особенно когда новый человек заходит на форум. :)

Цитата: Creat від Листопад 07, 2011, 12:30:10
Приклад - звіт рух по клієнтам - всі суми без ПДВ. Ніде не написано що ці суми без ПДВ. Ви мені пропонуєте проаналізувати всі звіти і вказати в яких ціни беруться з ПДВ, а в яких без? Я не проти якщо це доцільно і якимось чином вплине на результат розробки програми.

Почти так и надо. Отчет такой-то, есть так и так, хотелось бы так и так. Либо это не верно, а надо вот так, потому что ... Все надо аргументировать, т.к. основные практики с программой это вы.

Creat

Так як і обіцяв:
Звіти :
1. Залишки по складу.
В звіті запитують по якій ціні його робити - так і робить. Питань не має.
2. Рух товару по складу.
В звіті запитують по якій ціні робити. Але прихід товару на суму і розхід товару сума береться без ПДВ.
Так в усіх звітах розділу які стосуються руху товару по складу, крім двох останніх.
В 2 останніх звітах Реалізація ціна вже є і без та з ПДВ.
3. Рух за період.
Рух за період береться в цінах без ПДВ, і відповідно рух+прибуток по товару також береться без ПДВ
купили за 500 продали за 600 прибуток 100 все з пдв, а в звіті буде 416,67 і 500,00 і прибуток 83,33

Далі є зміст продовжувати?

Creat

Звіти :
4. Рух по клієнтам .
Всі ціни і суми без ПДВ.
5. Список неоплачених рахунків
Суми з ПДВ
6. Графік + таблиця оплати рахунків
Суми з ПДВ
7. Цінники фільтр по групі
Яку ціну виставиш - таку і виводить
8. Цінники фільтр по товару
Яку ціну виставиш - таку і виводить
9. Взаєморозрахунки з контрагентами.
Всі рохрахунки з ПДВ в повній сумі все йде
10. Прайс листи
Ціни з ПДВ як і треба.
11. Прибуток
Ціни без ПДВ і прибуток відповідно без ПДВ.
12. Послуги
Є виділено ПДВ і ціна і сума відповідно без і з ПДВ
13. Каса
Розрахунки в сумах які вказані в документах з ПДВ
14. Банк
Розрахунки в сумах які вказані в документах з ПДВ
15. Статті витрат\прибутку
Розрахунки в сумах які вказані в документах з ПДВ
16. Документи за день
Є окремо виділено суми без ПДВ та з ПДВ. І відповідно аналогічно разом
17. Документи за період по групам.
Чомусь тільки видаткові певні документи, але в сумах з ПДВ. Мені до кінця незрозумілий звіт.
18. Виробництво
У мене немає У мене торгівля.

Ось і все. І інші питання мої не ігноруйте. :)

admin

Цитата: Creat від Листопад 07, 2011, 14:54:25
Звіти :
4. Рух по клієнтам .
Всі ціни і суми без ПДВ.
5. Список неоплачених рахунків
Суми з ПДВ
6. Графік + таблиця оплати рахунків
Суми з ПДВ
7. Цінники фільтр по групі
Яку ціну виставиш - таку і виводить
8. Цінники фільтр по товару
Яку ціну виставиш - таку і виводить
9. Взаєморозрахунки з контрагентами.
Всі рохрахунки з ПДВ в повній сумі все йде
10. Прайс листи
Ціни з ПДВ як і треба.
11. Прибуток
Ціни без ПДВ і прибуток відповідно без ПДВ.
12. Послуги
Є виділено ПДВ і ціна і сума відповідно без і з ПДВ
13. Каса
Розрахунки в сумах які вказані в документах з ПДВ
14. Банк
Розрахунки в сумах які вказані в документах з ПДВ
15. Статті витрат\прибутку
Розрахунки в сумах які вказані в документах з ПДВ
16. Документи за день
Є окремо виділено суми без ПДВ та з ПДВ. І відповідно аналогічно разом
17. Документи за період по групам.
Чомусь тільки видаткові певні документи, але в сумах з ПДВ. Мені до кінця незрозумілий звіт.
18. Виробництво
У мене немає У мене торгівля.

Так что не так в них. Указали что с НДС что без НДС, а что не так.
Тут же объясняли.
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php?topic=738.msg11363#msg11363

Цитата: Creat від Листопад 07, 2011, 14:54:25
Ось і все. І інші питання мої не ігноруйте. :)

Тут форум, а не поддержка, вы не можете заставить пользователей вам отвечать.

Creat

#39
Ответить я прошу пользователей и вас в том числе, как админа модератора. Пишу в первую очередь на форум, что бы понять мнение пользователей и ваше в том числе. Я же не высшая инстанция и не самый опытный юзер, что бы утверждать что-то определённо. Я высказал своё мнение. Теперь услышу других. А дальше возможно обращусь в поддержку.
На Ваш вопрос что не так - Отвечаю:
У одних отчётов операции и сумы отображены в ценах с ПДВ, в других без, иногда в перемешку п.2. При чём в самом отчёте ни в шапке, ни в тексте не указано, какие это цены. Теперь я пытаюсь понять логику. Некоторую я понял : отчёты которые формируются на основании документов в разрезе товаров а основном без ПДВ, а на основании справочников в цене справочника.
Для себя и других (кому интересно) уже вывел какие отчёты, как построены.

admin

Цитата: Creat від Листопад 07, 2011, 15:36:18
На Ваш вопрос что не так - Отвечаю:
У одних отчётов операции и сумы отображены в ценах с ПДВ, в других без, иногда в перемешку п.2. При чём в самом отчёте ни в шапке, ни в тексте не указано, какие это цены.

Ответа так и не увидели, повторно.

Цитата: admin від Листопад 07, 2011, 12:38:16
Почти так и надо. Отчет такой-то, есть так и так, хотелось бы так и так. Либо это не верно, а надо вот так, потому что ... Все надо аргументировать, т.к. основные практики с программой это вы.

Creat

Цитата: Creat від Листопад 04, 2011, 21:03:07
В мене прохання до розробників привести в порядок звіти на рахунок цін з ПДВ  і без. Як варіант галочка на кожному з звітів - ціни з ПДВ чи без. Або загальне налаштування - показувати в звітах ціни з ПДВ або без. Чи хоча б в назві звітів писати про ПДВ, а то гадати, чи це та ціна чи інша , чи це розрахунки з клієнтами чи постачальниками з врахуванням ПДВ.
Ответ предложение был в первом моём посте в этой теме.
Мне как неплательщику ПДВ, удобней чтобы все отчёты были в полной сумме с ПДВ. Как вариант в настройках программы установить опцию - отчёты с ПДВ или без. И в самих отчётах в шапке указывать какие это суммы с ПДВ или без.

Это нормальный ответ?

Creat

Дякую - я своє питання вже вирішив в повному обсязі! Я поставив своїй фірмі статус неплатника ПДВ і в мене всі звіти формуються в повних цінах, як мені і потрібно. Всім дякую особливо admin i moder. Moder наштовхнув на думку, що треба правильно виставити свої реквізити.

DILEMMA

Цитата: Creat від Листопад 07, 2011, 19:41:58
Дякую - я своє питання вже вирішив в повному обсязі! Я поставив своїй фірмі статус неплатника ПДВ і в мене всі звіти формуються в повних цінах, як мені і потрібно.
как говорится учите матчасть.
Бизнесом занимается тот - кому нечего сдать в аренду.

Creat

Не спорю, хотя думаю моя матчасть поможет и другим разобраться :) Для этого и форум и для этого я и спрашивал пользователей. Хотя я по прежнему уверен, что в каждом отчёте должно быть указано в каких ценах и суммах он построен, а не гадать. Ваше мнение?