• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Формирование оплаты

Автор MobileMix, Грудень 22, 2012, 23:39:00

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Creat

Знову хочу підняти старе питання.
Прошу добавити можливість до документів на переміщення товарів добавити оплату аналогічно прихідній накладній через F10. Я за те щоб добавити і до видаткової накладної, і до рахунку фактури, і до накладних на повернення товару. Або якимось іншим чином дати можливість виписувати документ в групу, чим виходити з документа , шукати його в архіві і тоді вводи через групу.
Тобто припустимо виписали рахунок-фактуру і тут же з нього видаткову накладну, приходний ордер і т.д.

admin

Цитата: Creat від Жовтень 18, 2013, 12:26:07
Знову хочу підняти старе питання.
Прошу добавити можливість до документів на переміщення товарів добавити оплату аналогічно прихідній накладній через F10.

Вы что-то путаете, в приходной накладной нет окна оплаты, только в расходной. Для перемещения вообще не понятно зачем оно надо, если это внутренний документ и не подразумевает никакой оплаты.

Цитата: Creat від Жовтень 18, 2013, 12:26:07
Я за те щоб добавити і до видаткової накладної, і до рахунку фактури, і до накладних на повернення товару. Або якимось іншим чином дати можливість виписувати документ в групу, чим виходити з документа , шукати його в архіві і тоді вводи через групу.

В расходке есть, а выходить и не надо чтобы что-то выписывать. Возьмите за привычку выписывать документ из архива документов, а не окна выписки а уже после менять окно. Т.е. Зашли в архив расходных, нажали Добавить, создали и сохранили документ, после закрытия, вы уже в окне архива на этом новом документе, от него и делайте выписку группой.

Цитата: Creat від Жовтень 18, 2013, 12:26:07
Тобто припустимо виписали рахунок-фактуру і тут же з нього видаткову накладну, приходний ордер і т.д.

Так оно так и есть, заходим в архив счетов, создали счет, курсор на этом счете сразу стоит, на его основе 2 клика расходка и 2 клика оплата или в полу-автоматическом режиме расходка и от нее по F10 оплата.

Creat

А от ще, мені здається логічне рішення - коли нажати закінчити, зараз виходить в головне меню, а щоб заходили в архів цього документа і на ньому позиціонувалось. Можливо це всім буде зручно і доробляти небагато.

Creat

Ваші пояснення зрозумілі і логічні, просто тоді відпадає потреба в такому пункті меню як документи.

admin

Цитата: Creat від Жовтень 18, 2013, 12:53:14
А от ще, мені здається логічне рішення - коли нажати закінчити, зараз виходить в головне меню, а щоб заходили в архів цього документа і на ньому позиціонувалось. Можливо це всім буде зручно і доробляти небагато.

Нет, откуда пришел туда и выходишь. Через архив заходить, все так и будет, просто дело привычки.